Satılık Engl-gigmaster 15 Combo

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda Ertürk Yakut tarafından 1 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1850
    Takasa:
    açık
    Dore Müzik'te 0'ı 2850 küsür lira . Amfimden biraz bahsetmek gerekirse yüksek ses açabiliyorsanız muntazam tatlı tonlar çıkıyor yüksek açamıyorsanızda 1watt , 5 watt , full power gibi özelliklere sahip , "engl sert amfi abi yaa" gibi şeyler duyarak yönelmiştim bu amfiye zamanında ve gerçekten tam anlamıyla tank bu amfinin driveı için başka uygun bir kelime yok . Sert olması benim için en önemli kısmıydı ama beklentimin çok üstünde nefis bir clean sound a sahip(bunu söylerken tüm yüreğimle söylüyorum +6 volumeden sonra hoş ötesi tonlar alabilirsiniz ), kelimelerin yetmediği yere gelip denemek kalıyor işte , clean ve lead boostlamak isteyenler için mid boosta sahip kozmetik olarak hiç bir sıkıntısı yok diyebilirim gözüm gibi baktım amfime . Lamba konusu ise yaklaşık 5 aydır kullandığım amfimi günde yaklaşık 2 saat kadar açık tuttum . Amfide hiç bir bozukluk olmadığının altını çizerek belirtmek isterim hiç sıkıntınız olmasın .. Gelip deneyebilirsiniz.

Amfinin nette bulunan bir kaç demosu ;
    1Watt örneği ;

Dore Müzik'te de bulabileceğiniz bilgileri ;

Ön Panel :
    • 2 Kanal : Clean ve Lead
    • İki Adet Gain Kontrol Potansı : İnput Gain ve Lead Drive
    • ECC83 (12AX7)Lamba İle Soft ve Sıcak Tonlar Yakalarken, Preamp Bölümü Size Sustain'li Mükemmel Bir Distortion Tonu Sunmaktadır.
    • EQ :Bass, Middle, Treble
    • Mid Boost, Ön Paneldeki Switch ve ya Footswitch İle Birlikte Kontrol Edilebilir.
    • Lead Volüm Kontrol
    • Master Volüm Kontrol
    • Stand By Switch
    Arka Panel :

• 1/4" Stereo Jack İle Z-4 Footswitch
    • FX Loop : Send Return
    • Line Out : Hoparlör Simülatörlü
    • Poweramp Output 8 Ohms ve 1 x 16 Ohms Hoparlör Opsiyonu
    • 15 Watt Output Power, 2 x EL84 Power Lambası
    • Watt Çıkış Gücü Değiştirme : 5 Watt, 1 Watt , 0 Watt
    • 10 " Celestin G10N-40 Hoparlör

İyi forumlar ...

kutay ve devastator bunu beğendi.
  2. Sadece "Taylor GS Mini Mahogany Akustik Gitar" ile takas düşünebilirim ..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Ağustos 2016
  3. Marco gibi çalacak olsam hemen alırım...

4. üniversite sınavına hazırlanıyorum Marco olacak vaktim olsa ben satmam : )

solitude71 bunu beğendi.
  5. 1550 ...

berdin123 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş