RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

zazacım bi de bişi sorcam..kayıt için önereceğin bir studyo var mıdır ya..bu ayın sonunda kanal kayda girmek istiyoruz biz de..böyle bol mikrofonlu bi hücum kayıtta olabilir aslında..

haber verelim;
R.U.J. ,Temmuz basi gibi yepyeni bir kayida hazirlaniyor..Kayit Studyo Zoo'da gerceklesecek..en az 8 sarkidan olusacak bu kayit,icerisinde R.U.J.'un demosunda bulunan 3 sarkinin da ,yepyeni kayitli hallerini bulunduracak.. kayidin bir albume donusme olasiligi iste cok yuksek..ilgilenenlere duyurulur.. :LOL: 8O :eek: ;) :p :twisted:

**süper haber zazacım..gelişmeleri forumdan söyleyin de takipte kalalım..tebrik ettim şimdiden..albüm işi kesin olacak bak göreceksin..şarkılarınızı dinlerken içimden geçirmiştim kendi kendime lan albüm olsa yakışır diye..tanselus olarak diyosam bişey biliyorumdur kesin..hadin grşürüz.. :)

tanselim sen ne dersen o dogrudur ... :D
ayrica onemli bir haber,bugun itibariyle "yeni bascimiz" Ugur Akın ile yola devam ediyoruz..
diger bir onemli haber;
R.U.J. 11 haziran Cuma gunu (bu cuma), Ankara Ataturk Anadolu Lisesi'nde BahaR Senliklerinde sahne alacaktir.. saat 14 civari sahnede olunacak.. 1 saat boyunca gercek alternatif-modern rock..aglanacak.. :cry:

RUJ 20 HAZIRAN ROCK ISTANBUL FESTIVALI 1 SAHNEDE .cıkıs saati henuz belli degil.o da burdan duyurulacak belli olunca.
ayrıntıları www.rockistanbul.com dan ve
www.rujband.cjb.net den ogrenebilirsiniz
1 sahnede yer alan diger topluluklar su sekilde

Alt
Catafalque
Disenchant
Gevende
Playground
PickPocket
Pop Corn
R.U.J.
Tatufly
The Domination

11 Haziran cuma gunu R.U.J. Ataturk Anadolu Lisesi'nde..giris 3 mlyn!! Bahcelievler ankaray duraginda inilip sorulursa kolayca bulunabilir bir okul..

ayrica 20 haziran pazar günü R.U.J. "ROCKISTANBUL FESTIVAL'INDE" 1. sahnede yer alacak.. orda olacaklara ve olmak isteyenlere duyurulur..

herkese cok tesekkurler,Ataturk Anadolu konseri cok eglenceliydi..ali, kunteper cok tesekkur ederiz iyi yonlu elestirileriniz icin...en yakin zamanda tekrar gorusmek uzere...

selam zafer abi.oncelikle aaal ve rock istanbul festivali icin sizi tebrik ediyorum.gercekten superdi.kayda girmenizede cok sevindim.umarım hersey istediginiz gibi olur.basarılarınızın devamını dilerim.en kısa zamanda gorusmek uzere...

Geri