İzmir Müzik,resim,drama Ve Yazarlık Kursları

'Diğer İlanlar' forumunda nofrost tarafından 2 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

 1. Merhabalar,

  Perla Sanat, İzmir'de kaliteli sanatsal eğitimi, ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı amaç edinirken, aynı zamanda eğlenceli bir atmosfer ve ders işleyiş anlayışı ile başlıca müzik kursu, resim kursu, yaratıcı drama kursu, yazarlık kursu ve tiyatro kursları vermektedir.

  Amacımız sıcak ve samimi bir ortamda, ister hobi amaçlı isterseniz okula hazırlık amacı ile son derece pozitif enerjili ortamımızda hem iyi bir sanat eğitimi almanız, aynı zamanda sosyalleşip, güzel vakit geçirebilmeniz..

  Başlıca popüler kurslarımız olan Gitar kursu, piyano kursu, keman kursu, çello kursu, bağlama kursu ya da üflemeli çalgılardan yan flüt kursu ya da klarnet kursu alarak seviyenizi istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz. Bunun yanında şan ya da ses eğitimi de kurumumuzca verilmektedir.

  İletişim : Perla Sanat
  Görüşmek dileğiyle,
   
  Son düzenleme: 2 Ağustos 2016
 2. [​IMG]

  Perla Sanat – Tiyatro Pasaport birlikteliği ile 2016-2017 sezonunda başlayacak olan çocuklar için tiyatro kursu programı çok yakında! Haydi hep birlikte renklerden sözcüklere, sözcüklerden harekete, hareketten müziğe, müzikten dansa, danstan kuklaya, kukladan maskeye, sonra da sahneye..

  Hey dostum eğlenmek mi istiyorsun? O zaman tiyatro kursumuza davetlisin!
  Ayrıntılı bilgi için:
  Çocuk Tiyatrosu Kursu | Perla Sanat
   
 3. [​IMG]
  Bateri dersi almak istiyorum, nereden başlamalıyım? Bateri çalmayı ortalama ne kadar sürede öğrenirim? Bateri eğitimi zor mudur? İzmir’de bateri fiyatları ne kadardır? Davul çalmak sizin için de hayallerinizi süslüyorsa, vurmalı çalgılar ile ritim duygunuzu geliştirmek, herkesten farklı bir aktivite edinmek istiyorsanız, Perla Sanat’ın İzmir’in en eğlenceli ve öğretici bateri derslerine bekleriz!
  İzmir Bateri Kursu | Perla Sanat
   
 4. [​IMG]
  İster özel yetenek sınavlarına hazırlanın, ister yazı yazmayı bir hobi olarak benimseyin.. Şimdi sadece arkanıza yaslanın ve Perla Sanat’ın “Hayatımı yazsam” Yazarlık Eğitiminde eğlenceli bir keşfe çıkın!
  http://perlasanat.com/dramatik-yazarlik-kursu/
   
 5. [​IMG]
  Görsel sanatlar sizin ilgi alanınız! Resim yapmak, duygularınızı kağıda dökmek istemekte çok haklısınız! İşte tam da bu sebepten İzmir'in en renkli resim kursunu yani Perla Sanat Resim Kursu'nu sunarız!
  İzmir Resim Kursu | Perla Sanat
   

Bu Sayfayı Paylaş