Satılık Star Trek Armaları

'Diğer Ürünler' forumunda hackeiommi tarafından 3 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    15-20 ₺
    Selam olsun ilmin ve mantığın yolundan gidenlere diyerek, bunları da foruma atıyorum. Bir altın, iki de gümüş renk fazlalığım var. Takın, karanlığa, kara büyüye, hurafelere koca bir "Hayır!" deyin.

Gümüşler 15tl, altın IMG_0867.JPG IMG_0870.JPG IMG_0871.JPG IMG_0872.JPG IMG_0873.JPG 20 tl.

2. welmour

welmour

558
    1,110
    9,006
    live long and prosper abi :D iyi satışlar

Edit: ters olmuş :p

Son düzenleme: 3 Ağustos 2016
    hackeiommi bunu beğendi.
  3. [​IMG]

uvidinli, welmour ve dream bunu beğendi.
  4. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    Dennis_1b890a_1363950.jpg

Pawcraft bunu beğendi.
  5. Hey gidi günler...
    Yıl 1972... Rahmetli babam Orman İşletme Müdürlüğünde avukatlık yapıyordu ve İstanbul'a yakın olmak için Afyon Sandıklı'dan, Adapazarı-Akyazı'ya tayin istemişti.
    13-14 yaşlarındayım, herkesin siyah-beyaz TV için çıldırdığı günlerdi.
    Ancak TV ler çok pahalıydı ve birkaç aile hariç -10,000 nüfuslu kasabada- kimsede yoktu...
    Bir aileyi kestirmiştik gözümüze, ve haftada bir Uzay yolunu seyretmeye gidiyorduk...
    Konukluğun ilk sefererinde çaylar demli gelir ; sonraki gidişlerinizde ise imamın apdest suyuna benzerdi...
    Haklılardı da... Salonlarda insanlar kucak kucağa oturur ve büyülenmiş gibi bakarlardı beyaz cama... Bu arada ev sahipleri ikramlar için sürekli koşturup dururlardı.
    Mr Spock'ı (Leonard Nimoy) çok severdim, öldüğünde çok üzülmüştüm...
    İyi satışlar dilerim Hakan kardeşim.:)

hackeiommi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş