Schizomania

Hadi bakalım çıkalım ve dağıtalım şu safranboluyu

zaten sizin grubuda çok çok merak etmeye başladımmm...

NOT:
Sizin topikinizi böyle forum sayfasının altlarında görünce ikinci sayfaya gitmeyin diye mesaj atıyım dedim yanınızdayız...

HiPnO demiş ki:
NOT:
Sizin topikinizi böyle forum sayfasının altlarında görünce ikinci sayfaya gitmeyin diye mesaj atıyım dedim yanınızdayız...

Walla hipnocum beni duygulandırdın ne diim. Bizim kaderimiz bu ikinci sayfalar be. Bu düzene ayak uyduramayız biz.

Hadi bakalım biz de sizin yanınızdayız.

HiPnO demiş ki:
Hadi bakalım çıkalım ve dağıtalım şu safranboluyu

zaten sizin grubuda çok çok merak etmeye başladımmm...

NOT:

pis yalaka 8O 8O 8O :LOL: :LOL:

Arkadaşlar tarih ve saat son anda belli olunca ancak şimdi yazabiliyorum haberi

21 Mayıs cuma(Yani yarın) saat 5'te Hacettepe Üniversitesi Ankara Meslek Yüksekokulunda 'yız. Çıkış saati biraz geç ya da biraz erken olabilir.

Yer: Opera Binasının karşısında Kültür Bakanlığı Binası var. Kültür Bakalnlığının arkasındaki bina H.Ü. Meslek yüksekokulu

Şimdi opera binası var gençlik parkının orada o opera binasının tam karşısında Kültür Bakanlığının bir binası var tarihi beyaz bir bina. O binanın yanından yukarı doğru bir sokak çıkıyor. O sokağa gir 100 metre yukarı doğru yürü, Meslek Yüksekokulunun bahçesini görürsün (sağ tarafta).

Arkadaşlar geçen sene olduğu gibi bu sene de Hacettepe Üni. Ankara Meslek yüksekokulundaki konser yarı da kaldı Maalesef okul yönetimi bir rock grubu çağırıp ancak bir halk müziği grubunu bile kaldıramayacak bir ses düzeni ve müzikten anlamayan bir adam getirmiş.

Dolayısıyla bu rezil ses sistemi olarak bile adlandıramayacağımız birşeyle konser vermemiz mümkün değildi. Bu yüzden bizi dinlemeye gelen herkesten özür dileriz. Schizomania ya yakışan konseri bitirmekti.

Öncelikle bizi dinlemeye ve desteklemeye gelen Overdose'dan Hikmet ve Fırat'a ve de Hazy Hill'den Ekim'e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca konseri sabote etmek için orada bulunan ses sistemine dahil olan amfiyi kulladırmayan ve miksere müdahale eden Pastel Tonlar grubunun ş.r.fsiz gitaristine de yeri geldiğinde haddini bildireceğiz. Bu Ankara Rock grupları arasında hiç olmayan bir durumdur, kınıyoruz.

Arkadaslar Gecenlerde studyo da aceleyle aldigimiz hucum kaydi bolum bolum upload ettim. Download edip dinlemek isteyenler asagidaki linklerine uzerinde sag tusu tiklayip Hedefi Farkli Kaydet ya da Save Target As koutunu kullanip kopyalayabilirler.

Heros of Nation - Schizomania
www.geocities.com/schizomania_casa/heros.wma

Yoksun Artık - Schizomania
www.geocities.com/schizomania_casa/yoksun.wma

Molly's Lips - Nirvana
www.geocities.com/schizomania_casa/molly.wma

This Picture - Placebo
www.geocities.com/schizomania_casa/thispicture.wma

Parcalarda bazı hatalar var ama kusura bakmayın artık. Molly's Lips in tamamı diğer parçalarında 1 - 1 buçuk dakikalık kısımları var.

safranbolu'da bol şans arkadaşlar...
özellikle ahmetcim sana...
KIYMIK@YURT-KUR BAHAR ŞENLİKLERİ/29 Mayıs 14:00
DRUM=HoRoZ

Arkadaşlar geçmiş olsun diyorum Safranbolu konseriyle ilgili olarak! Bence gayet iyiydiniz.. Özellikle Şervan ve Ahmet'i çok beğendim.. Ayrıca nedense en sıcak ortamı siz sahnedeyken hissettim! Kolay gelsin diyorum! Umarım başka konserlerde de beraber çalabiliriz! :D

Ayrıca özellikle Ahmet'in SINIF 64'e verdiği destek için grup adına teşekkür ediyorum! Emin olun eğer siz de olmasaydınız biz kesinlikle çaçırıp, donup kalırdık.. Tekrar sağolun! :metalhead

Baba her zaman yanınızdayız ve fanınızız. Zaten grubun çekirdeği Ahmet ile ben olduğum için bizim aramızdaki uyum da haliyle biraz daha iyi. Biz 4 senedir çalıyoruz onunla.

Safranbolu konserine gelen ve konserde Pogo yapıp kafa sallayan, bizi azdıran tüm Ankara ve Safranbolu tayfasına teşekkürler. Süperdiniz. Bizi coşturdunuz.

Konserdeki ufak tefek aksiliklerden dolayı özür dileriz.

Schizomania cool dur. Şizofreniktir, psikotiktir, nevrotikdir, depresiftir...

Geri