Satılık Çeşitli Pedallar

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda rpm tarafından 5 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    80-425
    Takasa:
    kapalı
    Taşınma ve minimal hayat koşma durumları sebebiyle kullanmadığım pedallar satılıktır. Takasa kapalı. Evden hemen hemen hiç çıkmadılar.

1) Pigtronix Philosopher's Rock Compressor: Sıfırdan farksız, 1 yıl yakın garantisi var. Sıfır aldım, dükkanda deneyip beğendim ama sonra sert geldi. Blend knob'lı bir kompresör almaya karar verdiğim için (aldım hatta sonradan, xotic SP) satıyorum. Gelmiş geçmiş neredeyse tüm kompresörleri denemiş olan ovnilab'in "top picks"leri arasında olması sanırım bir şeyler anlatıyordur bu pedal hakkında. 350 TRY.

2) Subdecay Flying Tomato Fuzz v3: Zor bulunan, üst düzey, farklı fuzzlardaki özellikleri bir kutuya toplayan (hi-z/lo-z seçeneği, bias knobu, vs.) özel bir alet. Sorunsuz, kutulu: 350 TRY

3) Soundblox Multiwave Distortion: Bu da TR'de zor bulunan, çok ilginç bir distortion; hiçbir distortion'da olmayan sesler çıkarıyor, dinlemenizi tavsiye ederim. Tek sorunu bir preset için led yanmıyor, ama preset aynen çalışıyor. İşlevsel hiçbir sıkıntı yok: 250 TRY

4) Biyang CO-10 Compressor: Biyang çok temiz pedallar üreten, TR'de hemen hiç bilinmeyen bir firma. Yabancı forumlarda araştırıp bu compressor'un methini öğrenip almıştım. Hatta bu forumdan bir arkadaşa daha aldırdım, ikimiz de çok memnun kaldık. Ben daha sonra Xotic SP'ye yükselttiğim için boşa çıktı, kutusunda duruyor. Sıfırdan farksız: 100 TRY

5) Boss SL-20 Slicer: İkinci sahibiyim. Yine sıradışı bir alet. Kutusu Makina Müzik'teydi ama uğraşıp almadım. Ufak çizikler dışında bir sorunu yok: 425 TRY

6) Tech 21 Blonde v2: Kabin simülasyonlu versiyonudur. Tertemiz, sorunsuz, kutulu: 370 TRY

7) MXR 6-band EQ: İkinci sahibiyim, sorunsuz, kutusuz. Üzerine eski sahibi bir iki kuş çıkartması yapıştırmış: 190 TRY

8) Zoom MS-50G: Zoom'a kötü gözle bakılır ancak çok iyi bir Japon firması. Bu pedal boyutundaki alet aslında bir prosesör. İçinde tuner'dan amfi simülasyonuna kadar herşey var ve çok iyi tonlar veriyor. Elimde 70 CDR modeli de olduğu için ve artık çoğunlukla gitarları yazılımla kaydettiğim için boşa çıktı. Sıfırdan farksız, kutulu: 325 TRY

9) MS Pozitron feedback looper: Deneysel arkadaşlar bilecektir, MS'e özel hazırlatmıştım, deneysel takılmıyorum uzun zamandır. Tertemiz: 80 TRY

Ayrıca satılık:
    Korg PadKONTROL drum pad: 390 TRY
    Squier Standard Jazz Bass: 750 TRY
    M-Audio Keyrig 49 USB MIDI klavye: 290 TRY

Son düzenleme: 5 Ağustos 2016

Bu Sayfayı Paylaş