Satılık En Ucuz Id Core

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda FirstAvenger tarafından 5 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    260
    Takasa:
    açık
    İatanbulun en ucuz id core unu satiyorum. Sahibindendede antalyada bir adet 240 a var kargo falan eklenince istanbuldaysaniz en avantajlisi budur. İslevsel problemi yok fakat gorsel 1-2 ufak 'siyrik" var, bakiniz catlak veya kirik degil "siyrik". 350 tl butceniz varsa sahibindenden 20 watt olan modelini almanizi tavsiye ederim. 350 tl asagisina bu amfiden daha iyi bir amfi olmadigi kanisindayim. Almadan once 1 ay arastirdim ve muadili marshall, rolan, line 6 leri denedim. Baslangic veya pratik icin en ideal amfi, blackstar bu kadar ucuza piyasaya surmese fiyati en az 500 olmali bence muadillerinin fiyatina bakilirsa...Bostonlar bile bu fiyata giderken bu fiyata kacmaz... Cok ufak pazarlik yapilir adettendir, pazarliksiz alisveris sevmem :). Takas fender mustang 1-2, vox vt serileri veya bu amfinin 20 watt modeliyle olabilir bunlarin disinda ilginc tekliflere de acigim. Uzerine odeyecegim para konusulup anlasilir...
    Not: Amfinin orjinal adaptoru yoktur, bende boyle almistim. Orjinal adaptoruyle ayni degerlere sahip (orjinali ile calismasindan hicbir farki yoktur, guc kaynaginda degerler onemlidir...) saglam bir adaptor ile cicek gibi teslim edilecektir. İyi gunler dilerim. :)

2. Hocam merhaba bende bu amfiye bakıyorum ama bence biçtiğiniz fiyat yüksek gibi geldi.Konuşmak isterseniz diye pm atıyorum.

3. Üstad marshall mg 15 ms2 kafa amfi ile takas düşünür müsünüz?
    Fiyatları aynıdır bu amfilerin.

4. Malesef :(

Bu Sayfayı Paylaş