Sayfada 7 Dislike'cı Birisi Var :)

'Forum Meydanı' forumunda mrstarfinger tarafından 6 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

 1. Dikkatimi çekiyor . Bu sitede Medya ya video ekleyip ve Youtube dan paylaşım yapan arkadaşlara bu tuhaf kıskançlığı yapan bir kişi var.Sanki herkes 7 dislike ile mesleğini bırakacakmış düşüncesinde.
  Not : Bazen 10 Dislike da extra 3 hesap açıp atabiliyor ve sanırım ben bu konuyu açınca bir 10 hesap daha açacaktır :)
   
  Son düzenleme: 6 Ağustos 2016
  BrutalKemal bunu beğendi.
 2. Burutal vökalini mi beğenmediler yeenim?
   
 3. inside joke

  Bu arada şarkısı vardır.aglama year aglamae magvi yazma baglamaeee diye.

  Dünya laykı dünyada kalır çok şeaapmamak lazım
   
  mrstarfinger bunu beğendi.
 4. (1.17 dk)En başta rahmetli üstadımızın söylediği ülke adeti durumuna katılıp Yabancıların sürekli olumlu ilham verici tavsiyelerde bulunan hallerini örnek almaları konusunda acil çağrı yapmaktayım.Şeyyapmamak lazım ama pozitif yanlı düşünmek lazım diye bir felsefe de var .
   
  spitz bunu beğendi.
 5. Like'ı bastım şuna :)


  Nacizane minik bir eleştiri yapayım. Akustik gitar ritmleri çok iyi olmuş. Fakat tahmin edilebilir bir yürüyüşü var. Kendinize has bir şeyleri nasıl yapabilirsiniz üzerine yoğunlaşsanız daha iyi olacaktır. Örnekleme adına tek düze yürüyüşleri ama çok akılda kalıcı ve etkileyici melodileri var.


  ve diğer Audioslave şarkıları.
  Ne varsa eskilerde var bu arada. Çıtayı epey yukarıya koymuşlar :)
   
 6. Bu güzel tavsiyeleriniz ve içinizden gelen eleştirileriniz için teşekkür ediyorum.Tarz henüz oturmadı bunun bizde farkındayız.Sonraki kayıtlar daha modülasyonlu ,senkoplu ve cover yogunluklu gelecektir.Umarız o zaman kendimizi ifade edebiliriz.
   
  Halilozz bunu beğendi.
 7. Gerçekten bunu yapan işsiz insanlar var mı?Komik geliyor doğrusu:) Amaç ne ne kazandırıyor bunu yapmak? Dediğiniz gibi sanki insanlar yaptığı işe küsücekler filan:)
   
  mrstarfinger bunu beğendi.
 8. Eleştiriye açık olmanız da sizin güzelliğiniz :) Yolunuz açık olsun.
   
  mrstarfinger bunu beğendi.
 9. rock ile aram yok ama batu akdeniz harika bir adam
   
  mrstarfinger bunu beğendi.
 10. [​IMG]
  Resim Eski maillerden ortaya çıkarak,küfürü yazan kişinin'' Fatih Becermiş'' olmaması ona yanıt olarak bu küfürü yazana Yakınım tarafından küfür ile karşılık verilişi durumu söz konusudur.Kişi bu ağır hakareti yapınca karşılık verilir verilmez engellenmiştir.Ancak engellenme sonucunda bende görünmese dahi yorumları silinmemiştir.Sayfa adminlerinden böyle tatsız bir meseleyi gündeme getirdiğim için af diliyorum.Ancak her iki tarafın da küfürün kaynağı konusunda alınması ,bilmemesi durumunun çözülmesi olayından yana olduğum için son olarak bu yorumu yapmaktayım.Küfür sansürlenmiştir.Herhangi bir ihlal söz konusu olmaksızın paylaşılmıştır.Bu tatsız konuda bana kızanlar şunu bilsinlerki her 2 taraf uzunca bu konuyu 2 gün öncesinden konuşup olayı anlamaksızın barışmıştır.Konu kapanmıştır!
   
  BrutalKemal bunu beğendi.
 11. Ne diyelim 2 taraf içinde hayırlısı .Böylesi daha iyi olmuş davalardan filan bahsediliyordu yazık günah zamana paraya dimi .Güzel güzel müzik yapmak varken neyse grubunuzla başarılar tekrardan iyi forumlar :)
   
  mrstarfinger bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş