Alınık Elektro Akustik Gitar Için Looper (acill)

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda tugceliii tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    350 TL
    Merhaba arkadaşlar müzisyen değilim o yüzden konuya pek hakim değilim erkek arkadaşımın dogum günü için bir loop pedalı almak istiyorum. Boss RC-3 ve RC-2 önerilmiş ama fiyat olarak beni aşıyor malesef ikinci elini bulabilir miyim ? Konuları okudum istediği şey ses kaydetmesi yani loop özelliği olan bir pedal da olabilir (bunu da bi başlığın altındaki yorumlardan gördüm :) Bütçem 350 civarı. Az zamanım var önerileriniz bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkkürler :) hı son olarak İzmirde önerebileceğiniz bi müzik market varsa yazar mısınız.

2. Boss Rc-2 350tl'ye kargo masrafı size ait, resimdeki pedalı gönderebilirim. Pedal 2 seneliktir bir yıl atölyemde kullandım, sorusuzdur. IMG_20150903_222602.jpg IMG_20150903_222616.jpg

3. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

890
    1,293
    9,255
    Sevgili @tugceliii

Foruma hoş geldiniz, konunuzu "Alım-satım" altına taşıyorum, umarım en kısa süre aradığınız ürünü bulursunuz...Arama bölümünde "looper" vb. arayarak, satılık olan ürünlere ulaşabilir, 2nci el fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, sonrasında alternatiflerinizi azaltınca, internetten bir miktar araştırma yaparak, yada burada yeni bir başlık açarak, ürüne karar verebilir ve satın alabilirsiniz...

Sevgiler ve saygılar...

4. EMM

EMM

732
    834
    4,556
    Bulabilirseniz Mooer Micro Looper isimli ürün olabilir. Dore Music'in sitesinde stokta yok olarak gorunuyor ama bir ararsaniz bilgi alirsiniz. Taksit yaparlar, nakit alacaksaniz pazarlik yapin vs.

Bu Sayfayı Paylaş