İstanbul Küçükçekmece Ve Çevresindeki Gitarcılar

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda Godin SDxt tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhaba. Küçükçekmece ve çevresindeki gitarist ya da müziğe ve gitara gönül vermiş arkadaşlarla yanyana gelmek, müzikten, gitardan konuşup hem bilgi alışverişinde bulunmak hem de beraber çalmak isterim. Malum ülkemizde iyi şeyler olmuyor uzunca bir süredir ve bütün olup bitenler müziğe, gitara olan ilgiyi de olumsuz yönde etkiliyor ve gitaristler, gitarla haşır neşir olan insanları kimi yerlerde yalnızlaştırıyor. Amacım bunun önüne geçmek ve aynı zamanda beraber çalışmak ve çalmak.

ata ve Grundar bunu beğendi.
  2. Çok haklısın.

Godin SDxt bunu beğendi.
  3. Teşekkür ederim. İlk destek olan sizsiniz. Ancak bu kadar değiliz. Yanyana gelmek için ille de grup kurmak gerekmiyor. Ya da belli bir tarz müzik dinleyenlerin veya çaların yanyana gelmesi değil demek istediğim. Hatta "gitarcılar" diye yazdığına da bakmayın daha da geniş düşünün. Baterist, ya da basgitarist... farkeder mi ? Cazcı ya da metalci farkeder mi ? Hepimizin Kadıköy gibi daha gelişkin semtlerde yaşamamız zaten olanaksız. İmamlar enstrüman çalmaz, çaldıklarıysa kutulara sığmaz.

AzRocK bunu beğendi.
  4. Şuana kadar gördüğüm en mantıklı yazıyı yazdınız :D fakat elden ne gelir bilemiyorum.

Godin SDxt bunu beğendi.
  5. Eğer siz de bu çevrede oturuyorsanız artık 2 kişiyiz :)

6. ata

ata

59
    37
    156
    Ben de küçükçekmecedeyim abi, çok güzel düşüncelerin var :)

7. Merhaba Ata. Teşekkürler.

8. Ben de küçükçekmecedeyim müzik hakkında konuşmaktan büyük keyif alıyorum ve bunun yanı sıra vokal yapıyorum kendi çapımda
    Herkese merhabalar

Godin SDxt bunu beğendi.
  9. Hocam selam, bir küçükçekmeceli olaraktan ben de varım diyorum! :D Bi' istişarede bulunalım. ;)

Godin SDxt bunu beğendi.
  10. Merhaba. Bildirim gelmediği için yazıklarınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Teşekkür ederim öncelikle. Sanırım artık bir yerden başlamanın vakti geldi :) Müsait olduğunuz bir gün buluşabiliriz. "Kirlilik" olmaması açısından özelden konuşarak iletişim sağlayabiliriz.

11. Hatta ilk öneriyi bu pazar günü olarak buradan yapayım. Özelden bana yazarsanız kesinleşince buradan ilan ederiz sizin için uygunsa

12. Beyler nasıl gidiyor. Fikirleriniz çok güzel. Geçen hafta buluşabildiniz mi ? Ben küçükçekmecede değilim Ataköy'deyim. Yakın sayılırım. Eğer yine böyle bir toplanma falan olursa muhabbete katılmak isterim.

13. Merhaba. Özelden konuştuk pazar herkes için uygun değilmiş o yüzden buluşamadık. Kararlaştırıldığında buradan duyuracağım. Ayrıca Ataköy'de oturuyorsanız bu çağrı sizi de kapsıyor. K.çekmece ve çevresi olarak çağrı yaptım. Nedeni "dışındakiler gelmesin" diye değil K.çekmece ve çevresi gelir düşüncesiyle yazdım. Gelene kapımız açık.

14. Evet ne zaman toplanıyoruz gençler :)

15. ata

ata

59
    37
    156
    Havalar buz kesmeden toplanalım derim :D

Bu Sayfayı Paylaş