Satılık Heil Sound Pr35 Büyük Diyafram Dinamik Vokal Mikrofonu

'Kayıt Ekipmanları ve Yazılımları' forumunda lydian_b7 tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    600 TL
    Takasa:
    kapalı
    Heil Sound PR 35
    PR 35 - Heil Sound Pro

Büyük diyafram, cardioid, dinamik mikrofon. Türkiye'de zor bulunabilecek bir mikrofondur.

Temiz kullanılmış, hiç yere düşmemiş ve darbe almamıştır. Sadece vokal mikrofonu olarak tek kişi (bayan) tarafından kullanılmıştır.

Kozmetik olarak, sadece tutma yerlerinde bir takım kullanım izleri mevcuttur, resimde görünmektedir.

Kullanım olarak sorunsuz ve kusursuzdur. Kondansator mikrofon gibi parlak bir frekans dengesi vardır ve güçlü bir mikrofondur. Kolay kolay feedback'e girmez, böylece sesini rahatlıkla yeterince (tabiki kabul edilebilir ölçülerde) açabilirsiniz.

Sıfır fiyatlarına Amerikan sitelerinden (249$) ve Almanya thomann veya musicstore'dan (325euro) bakabilirsiniz.
    Heil PR35 Wide Bandwidth Dynamic Handheld Microphone | FrontEndAudio.com
    https://www.thomann.de/intl/heil_sound_pr35.htm?ref=search_rslt_heil+pr35_337008_0

Orjinal çantası ve içeriği ile birliktedir.

IMG_1809.JPG IMG_1814.JPG

2. tuff

tuff

80
    42
    406
    Hocam ne şans be. Aylarca bunu aradım bulamayınca 3 hafta önce başka mikrofon aldım:) çok sağlam mikrofon iyi satışlar..

3. Ben de ne zamandır ilan açıcam hep kaynıyor gidiyor unutuyordum.
    Şans işte, hayırlı olsun o zaman yeni mikrofonunuz.
    Teşekkürler.

Bu Sayfayı Paylaş