Koro Vst

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda programci_84 tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhaba;

Başlık aslında derdimi anlatmıyor :D Şöyle söyleyeyim: Hani bazı şarkıların içinde koro halinde "aaaa" veya "haaaa" diye sesler çıkarırlar, bilirsiniz. Bunla ilgili VST var mı? Hangi anahtar sözcükler ile arama yapacağımı da bilmediğimden, doğrudan buraya yazdım.

Teşekkürler.

2. Sonatina Choir

3. Tam aradığım şey işte. Çok teşekkürler!

1nsanetr bunu beğendi.
  4. Bunlarda kullandığım diğer VST'ler

vst.png

5. Omniosphere var. Içinde film yapmaya yetecek kadar vst var kaliteliydş baya. Çok farklı koro çeşitleri de vardı ama pahalıydı sanırım.

programci_84 bunu beğendi.
  6. Omnisphere bende var; ama sanki hatırlamıyorum içinde koro olup olmadığını.

7. Ben bu üçünü kullanıyorum bir de bunlara ek East West Symphonic Choirs var fakat wordbuilder'ını midi klavyeden kullanamadım bir türlü uzun zamandır kullanmıyorum onu

Örnek olarak;
    Shevannai'yi kullandım burada.

programci_84 bunu beğendi.
  8. Bu arada, bu cümlem de çok saçma olmuş :D "Ama sanki yoktu diye hatırlıyorum" diyecektim, son anda "hatırlamıyorum içinde olup olmadığını" demeye karar verdim. Karışmış ikisi :D Göz rahatsızlığı verdiysem özür dilerim (y)

9. Olur mu hocam ne demek :D Youtube videosunda Omniosphere içinde koro vst vardı. Hatta baya baya farklı varyasyonlar vardı. Mixcraftın içinde de vardı kendi vst leri içinde korolar ama biraz kalitesiz.

10. J-P

J-P

793
    416
    1,705
    gitar için delay vst tavsiyeniz var mı

Bu Sayfayı Paylaş