Satılık Ibanez Xpt700 (hardcase+softcase) Elektro Gitar

'Elektro Gitarlar' forumunda erdimeola tarafından 10 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  1300 TL
  Takasa:
  açık
  Warrior kasa Ibanez XPT700'ümü evde gitar kalabalığı olduğu için satıyorum. Gitar çok temiz kullanılmış olup üzerinde herhangi bir şekilde boya aşıntısı, fretlerde erime vb. bulunmamaktadır. Bütün bakımları tünelde Fatih Yılmaz ustaya yaptırılmıştır. Tam bir rock & metal canavarıdır, fakat clean tonları da harikadır.

  Sahnede, kayıtta, evde bir çok yerde kullandım. Tonlarını dinlemek isterseniz yapılan kayıtları veya konser videolarını paylaşabilirim. Seri numarasına göre 2010 Nisan ayında üretilmiş. Gitar Tek parça (neck-thru) olup gövdesi maundur, sapta akçaağaç ve ceviz ağacı, klavyede ise gül ağacı kullanılmıştır. Ibanez in ürettiği edge pro 3 tremolosu vardır. Manyetiklerde ise Dimarzio D-Activator bulunmakta. 24 perde olup, üzerindeki boya sayesinde gelen ışığın rengine göre farklı gözükebilmektedir. Dolayısıyla sahnede çok farklı bir hava veriyor (dileyenlere sahne fotoğraf ve videolarını atabilirim )

  Gitarın yanında orjinal hardcase, 300 TL değerinde Rockbag Gigbag ve floydrose verilecek. Evim şehir merkezine uzak olduğu için işyerime gitarı getirebilirim ve dilediğiniz gibi deneyebilirsiniz gitarı.

  Superstrat tarzı, tremolo sistemi bulunan, tercihen HH ya da HSS manyetik dizilimli, Amerikan ya da Japon gitarlarla takas edebilirim. Üzerine para verilmesi gerekirse para da verebilirim. Artısı eksisi konuşulur.

  Son olarak, Lütfen pazarlık istemeyin, dünyanın hiçbir yerinde bu gitarı bu fiyata alamazsınız. Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi gitarın durumu harika ve sıfırdan farksız.


  IMAG0254.jpg IMAG0252.jpg IMAG0251.jpg IMAG0250.jpg IMAG0249.jpg IMAG0248.jpg IMAG0247.jpg IMAG0244.jpg IMAG0243.jpg IMAG0242.jpg
   
  Son düzenleme: 5 Kasım 2016
  sizofren85 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş