Resimdeki Ampli

Evet forumda bir araştırma yapmadım daha önce konuşulup konuşulmadığını bilemeyeceğim slashin hep kullandığı tahminen 80 90 lardan kalma bir ampli var resmini koyduğum modelini ya da bu ampliye benzer bir ampli (çünkü muhtemelen yani kesin üretimi olmayan bir ampli) bilen var mı
Screenshot_2016-08-10-13-27-54.png

Muhtemelen bu amfi senin aradığın yada merak ettiğin amfi değil. sen 80'ler deki meşhur AFT tonundan bahsediyorsun diye düşünüyorum. o tonunda rivayetleri çok fazla diye biliyorum. yok efendim önce George Lynch tonu buluyor sonra slash katakulleye getirip bir turnede aldırtıyor o Marshall kafayı falan:) yani anlayacağın inşallah aradığını bulursun fakat zor iş:) Çoğu gitarist bu efsane tonun peşinde zaten:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen bu amfi senin aradığın yada merak ettiğin amfi değil. sen 80'ler deki meşhur AFT tonundan bahsediyorsun diye düşünüyorum. o tonunda rivayetleri çok fazla diye biliyorum. yok efendim önce George Lynch tonu buluyor sonra slash katakulleye getirip bir turnede aldırtıyor o Marshall kafayı falan:) yani anlayacağın inşallah aradığını bulursun fakat zor iş:) Çoğu gitarist bu efsane tonun peşinde zaten:)
Yok yok AFD albümündeki tonu aramıyorum (zaten 80s bir jcm800 yada jcm slash e verecek 8000 liram da yok) sadece bu ampliyi slash çalarken gördüm sesi çok fazla değildi ve hoşuma giden tonları vardı o yüzden sordum

Geri