Cannibal Corpse

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda disturbedsmack tarafından 27 Şubat 2004 tarihinde açılan konu

 1. beyler cannibal corpse sevenleri bu odaya bekliyoruz
   
 2. ben seviyorum george fisher'ın gruba katılması gerçekden iyi bi olaydı..chriss barness a göre gerçekden daha kalite biri..brutal vokali süper..grind scream'i süper ne diyeyim başka cannibal hakkında muhabbet etmek isterim
   
 3. cannibal corpse canavar... deathcore'un en sert gruplarından.. yeni albümü the wretched spwan da oldukça güzel herkese tavsiye ederim..
   
 4. 1989 da new york buffalo da bişiler yapalım die yola cıkan Chris Barnes, Jack Owen, Bob Rusay, Alex Webster, Paul Mazurkiewicz tarafından kurulmuştur. 1990 yılında metal blade dan eaten back to life ile extreme gore death metal adını verdikleri tarzı icraa etmeye başlamışlardır.
  grubun as adamı jack owen vile albümünden sonra crhis barnes in vocalinde yumuşama oldugu daha dogrusu low guttural oldugunu sölemiş olsa bile crhis paşamız ben böle yaparım demiştir. ve jack amca tarafından gruptan siktir edilmiştir. crhis sonra sfu yu kurarak kendi istedigi tarzı yapmaya başlamışitır. grup eski monstrocity vokal olan george fisher i gruba dahil etmiştir. grubun as olan elemanı alex webster ve şarkıların yaratıcısı jack owen grupta devam etmektedirler. newemore dan Pat O'Brien da grubun diger giraristidir.
   
 5. albüm kapakları çok güzel en güzellleride wretched spawn ve butchered at birth
   
 6. bu arada otopsi arkadaşımız crhis barnes a laf etmiş. halt etmiş. george fisher ile crhis barnes karşılaştırılamaz.. chrisin vocal daha iyi. ama hızlı diil sadece.
   
 7. cannibal corpse'un bilmem kaç ülkede albüm satışlarının yasaklandığını, almanya'da konserde the bleeding'e kadar olan ilk 3 albümdeki parçaları söylemelerinin yasak olduğunu biliyor muydunuz?
   
 8. halt etmem ben.. :!: HALT! 6*9=? dunkopf
   
 9. Avusturalya, Yeni Zelanda ve Kore'de tamamen Almanya'da ise ilk üç albümü yasaklanmış sanırım.

  Gore obsessed bir grup yani lyricler ağırlıklı olarak kan revan ceset ve diğer şeylerden bahsediyor. Zaten bunu albüm kapaklarındanda belli ediyorlar.

  1992 - Tomb Of The Mutilated ve 1994 - The Bleeding albümleri, benim favorilerim, diğer çalışmaları biraz klişe ve sıkıcı geliyor açıkcası.

  Gruptan ayrılan Chris Barnes bence yeni vocalistten kat kat daha iyiydi. Gerçi ayrılmasa Six Feet Under gibi bir gruptan mahrum kalıcaktık orasıda ayrı :wink:
   
 10. son paragrafa katılıyorum kesinlikle..
   
 11. albüm kapakları bazında deeds of flesh döver bunları :)
   
 12. Hammer Smashed Face le Headbangin sınırlarını zorladıım ve Dead Human Collection ile fenalaştıım,saygı duyulması gerktiğini düşündüğm yegane gruplardan biri..
   
 13. Bende sana katılıyorum sonra bir başkası bana katılsın sonra ona biri sonra ona biri gidelim böylece sonsuza!
  Cannibal Corpse dinlemek g*t ister her kişi dinleyemez hatta dunlerken ders çalışamaz!Sonra aradan aylar geçer Cannibal Corpse dinlerken o ders notları aklına gelmez!
   
 14. Bende sana katılıyorum sonra bir başkası bana katılsın sonra ona biri sonra ona biri gidelim böylece sonsuza!
  Cannibal Corpse dinlemek g*t ister her kişi dinleyemez hatta dunlerken ders çalışamaz!Sonra aradan aylar geçer Cannibal Corpse dinlerken o ders notları aklına gelmez

  kesinlikle buna katılıyorum yazan arkadaşa da helal olsun diyorum bravo dünyanın böyle insanlara ihtiyacı var
   
 15. Bende sana katılıyorum sonra bir başkası bana katılsın sonra ona biri sonra ona biri gidelim böylece sonsuza!
  Cannibal Corpse dinlemek g*t ister her kişi dinleyemez hatta dunlerken ders çalışamaz!Sonra aradan aylar geçer Cannibal Corpse dinlerken o ders notları aklına gelmez

  kesinlikle buna katılıyorum yazan arkadaşa da helal olsun diyorum bravo dünyanın böyle insanlara ihtiyacı var
   
 16. ne bu şimdi? aklı sıra neye laf koyuyorsun ne demeye getiriyorsun? sana bir kulp takarım bir daha yürümek zorunda kalmazsın ama gerek yok..
   
 17. neyse sana kader vurmuş zaten bir de ben vurmayayım!!!
   
 18. Konuşmaların çok saçma ve mantıksız. Konu ile alakasız muhabbet yapmayın artık yeter! + Cannibal Corpse dinlerken çalıştığın aklına girmiyorsa bu senin beyinin ile alakalıdır. Grind dinlerken aklına başka şeyler sokamıyorsan neden grind dinliyorsun. Git Gaydiri Guppak Cemile Dinle.. :evil: :evil: (sucker)
   
 19. bu tarzı pek sevmem ama kankam sayesinde c.c'dan 8-10 sene önce bayaa hoşlanırdım.

  paçoz almanları götürdüğümüz bir plaj partisinde ciks müzikler çalarken araya cannibal corpse koymuştuk, hatunların birden aaa cannibals,jaa jaa diyip coşmaları süperdi.

  butchered at birth albümü çok güzeldi. başka hiçbir şeylerini hatırlamıyorum.
   
Benzer Konular
 1. Layne_Staley
  Yanıt:
  5
  Gösterim:
  741
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş