Üniversiteye Lambalı Amfi Götürmek

Merhaba sonunda üniversite sonuçları açıklandı ve nasipse yakın Zaman'da üniversiteler de açılacak ve herkes gibi bende elektro gitar çalmaya çalışıyorum.
1.Sorun ; Düşük Wattlı bir lambalı amfiyi yurtta götürsem ne olur?( Yurt özel ve tek kişilik oda da ya da 2 kişilik oda da kalıcam)
2. Sorum; Şimdi herkes gitar görmemiş gibi gitarı almaya kalkacak sizce ne yapmalıyım?
Bu saçma sorularım için herkesten özür diliyorum.. :)

kilitli hardcase yada gigbag lazım kilitli stantlar bi işe yaramaz o ortamda. amfi 10w transistörlü bile sıkıntıyken lambalıyı hiç düşünemiyorum. tüm üniversite hayatını yurtta geçirmeyeceksin tabii (%99,9)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
5 yıllık neredeyse okul o Zaman lambalı amfimi satıp Bi tane irig HD ya da güzel bir ses kartı alayım.
Allahtan gitarımın hard case var Bi tane kilit aldığım Zaman her şey yolunda olacak o Zaman bilgileriniz ve yorumlarınız paylaştığınız için teşekkür ederim..

5 yıllık neredeyse okul o Zaman lambalı amfimi satıp Bi tane irig HD ya da güzel bir ses kartı alayım.
Allahtan gitarımın hard case var Bi tane kilit aldığım Zaman her şey yolunda olacak o Zaman bilgileriniz ve yorumlarınız paylaştığınız için teşekkür ederim..
Şu bias fx'i bende kullanıyorum. Allah beni bir daha amfi ilanlarına bakacak duruma getirmesin. Bir programa aşık olabilir mi insan, şahsen ben oldum.

1. kulaklıksız ne sen ne de başkaları rahat edemez.

2. gitarını çalmak isteyene olmaz de açık ve net bir şekilde prensip meselesi olduğunu söyle. Örneğin ben de başkalarının gitarımı denemesini, çalmasını falan sevmem çünkü hem bazıları sakar olabiliyor hem de kişiden kişiye değişen bir el kimyası var kimisinin elleri yağlı ve çok terli oluyor. Özellikle öyleleri gitarımı çalarsa teller yapış yapış oluyor ve resmen çalanın çalmış olduğu kısımlarda teller daha çabuk çürümeye başlıyor. Böyle bir açıklamada da bulunabilirsin.

Belki yurtta müzik odası olur. Ben üniversitedeyken var idi. Sesi köklerdik. Ben ekipmanı müzik odasına taşıma yolunu tercih ediyordum. Biraz zor olurdu ama değerdi. Odada da hardcase içinde kilitli dururdu gitar. Kimse dokunmazdı.

Pazar günü gidecem yurtlara falan bakıcam her şeyi araştırıcam okullar açılıncaya kadar bir şey olmayacam ekipmanları da satmayacam ondan sonra yolumu çizecem yavaş yavaş sanırım en mantıklısı bu insan çevresine göre hareket edicem Bi nevi

Geri