Hayaldeki Gitar Vs. Gerçekteki Gitar

'Forum Meydanı' forumunda JohnFrusciante tarafından 11 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Hayaller; Gibson Custom 1957 Les Paul Goldtop
    1957.jpg
    Sahip olduğum; Epiphone Les Paul Standard Metallic Gold (Severim kendisini)
    15111510919-front-xlarge.jpg
    Dış görünüşleri aynı hiç değilse :)

2. Hayalimdeki gitar Chapman Ghost Fret. Çalım hissini ve sesini gerçekten beğendim ama asıl aşık olduğum kısmı görünüşü :) Param olduğunda düşünmeden alacağım bunu.
    slide_ghostfret_blue.jpg

Sahip olduğum gitar ise yine görüntüsüne aşık olduğum RGR321EX. Ibanez'in beyaz binding'li gitarlarına bayılıyorum :)
    ibanez-rgr321ex-202312.jpg

hard-bira bunu beğendi.
  3. Hayalimdeki gitar prs custom 24

Gerçekler 2 ibanez gio ve 1 epiphone lespaul custom :/

fingerstyle bunu beğendi.
  4. En büyük hayalim Gibson Les Paul 1957 veya 1958 Reissue VOS tabiiki de :) Amfi olarak da bu:

5. Hayaldeki gitar bitmiyor. İnsan hep daha ötesini istiyor. Onun için çok da şeyetmeyin :)

2013, uvidinli, OsmanBurak ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. Benimde vazgeçilmezim :) beyaz çizgi beni al diyor resimde yok birde mtm2 var :)
    image.jpeg

ExclusiveBFS bunu beğendi.
  7. Abi o gitara bende aşığım ya... O explorerin transparan renkli arkası varya mmmmmm. Bide o inanılmaz tonlu mavi ve arka taraf arasındaki o narin çizgi beni benden alıyor... Sanırım birazdaha devam edersem kötü şeyler olacak :)

8. Napıcan bi başlık daha mı açıcan.

9. Fazla başlık açıyo olabilirm fakat bu entrydeki amacı anlayamadım. Özür falan dilememi istoraanız dileyebilirim yani...

10. Hayaldeki gitar diyer birşey olmaz, sadece gerçekteki gitar olur, hayaldeki ise ancak gitarlar olur, tek gitarla ömür geçmez yahu illa kaç tane derseniz de 'countably many...'

Son düzenleme: 11 Ağustos 2016
    Kutay_ ve Coder_ bunu beğendi.
  11. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    Daha mini mini bir poser olduğum zamandan beridir hayalim olan gitara ulaştım, harika bir duygu :DDaha iyi gitarlar elbette ki olacak ama asla satmayacağım, favori gitarım hep bu arkadaş olacak. Zaten benden başkasına da çok değerli olmaz, kozmetik olarak çok iyi değil. Ha onun dışında sıradaki hayallerim arasında bir adet Prs Custom 24, bir adet Jackson Kv-2, bir adet Gibson Les Paul Custom, bir adet Aristides 060 var. Ama gördüğüm her gitarı isteme potansiyelim olduğu için bu işin sonu gelmez :D

IMG_4377.JPG

cruiser_rider ve Grimreaper21 bunu beğendi.
  12. Şahsen bana bi custom 24 ver ömür boyu kucağımda yatarım. Ama fire red burst olsun :)

13. Sahip olduklarım; Prs Se Custom 24, Ltd Ec1000T
    Hayalimdeki

14. aristides 080s 35f7d34d5899cd775fdb85216789203a.jpg

caparison horus m3 :D Horus-M3-900b.jpg

15.  
    JohnFrusciante bunu beğendi.
  16. 1936 Gibson L-7

Saddly2, Kutay_, ogulcaan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  17. Hocam o gitarlar ne güzelmiş öyle, rgir20fe mi o sağdaki ? İsimlerini verebilir misiniz.

18. Paul Reed Smith'i kaçırıp fidye olarak şu gitarı isteyeceğim....

Saddly2, mustafa, ogulcaan ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  19. Rgir28fe
    Rga7 ( emg 707 killswitch modifiyeli )
    Rgr08ltd

:) mtm2 resimde yok oda aynı formda

20. Resmen sanat eseri be. Paul reed smith gerçek bir sanatçı. Bir ressam olarak ömür boyu böyle güzel bir tablo daha doğrusu eser ortaya koyamam :/

Onur Yahya Öner bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş