Hafif Ama Tonları Güzel Elekto Gitar Amfi Önerisi

Eğer kulaklık ile çalınacak ise Bias Amp yazılımı öneririm. 100 USD'ye alınabilir, bilgisayardan kullanırsınız. Eğer ses kartı yok ise Asio4ALL ile ses gecikmesi minimal seviyeye de çekilebilir.
Hocam eğer laptop kullansaydım bu tavsiyenizi değerlendirebilirdim ama pc ile ilgili bir şey görmek istemediğimden roland micro cube daha iyi oldu gibi.Yinede tavsiyeniz için teşekkürler.Biasın güzel sonuçlar verdiğini okumuştum yine forumda.

Sadece kulaklık ile kullanmayı düşünüyorsan irig apogee cherub joyo bu markaların android iOS destekli ses kartları var onlara bak derim
Örneğin
30 liraya bunu alıp güzel bir kulaklık alırsan çok daha Mutlu olursun hem taşıma hemde ses çeşitliliği bakımından

Biraz daha Prof olsun dersen piyasada ikinci el 200 lira civarında bulabilirsin

Yada Aliexpresten 80 lira gibi bir paraya android destekli i-plug var bunu ister telefonla istersen telefonsuz kullanabiliyorsun

Bunların en büyük artıları taşınabilir olması ve ses çeşitliliği sürekli yurtta kalacaksan kulaklık kullanacaksan amfiye para yatırman anlamsız bence ayrıca meraklı arkadaşların gazabına uğrayabilir bunu alırsan at cebine taşı mantığıyla saklayabilirsin :)

Birde araya okurken gülmekten öldüğüm şöyle bir sözlük başlığı koyayım :D iyi eğlenceler
amfi siken arkadaş

beyler ben de başlıkta arkadaşın yazdığı gibi hafif ama tonları güzel bir amfi arıyorum. sık sık seyahat ederim. bu yüzden sırt çantama atıp oradan oraya taşıyabileceğim, kabin simulatörlü kulaklık çıkışı olan veya line out çıkışı da olan bir alet istiyorum. blackstar fly 3 nasıldır sizce? bir de blackstar id core beam modeli var. id core beam ikinci elde 600 lira civarında bulunabiliyor ve tonları çok hoşuma gitti. bu iki amfiden birisini almayı düşünüyorum. bu amfiler verdiğim parayı hak eder ve ihtiyacımı karşılar mı yoksa başka modellere mi bakmalı? şimdiden teşekkürler.

beyler ben de başlıkta arkadaşın yazdığı gibi hafif ama tonları güzel bir amfi arıyorum. sık sık seyahat ederim. bu yüzden sırt çantama atıp oradan oraya taşıyabileceğim, kabin simulatörlü kulaklık çıkışı olan veya line out çıkışı da olan bir alet istiyorum. blackstar fly 3 nasıldır sizce? bir de blackstar id core beam modeli var. id core beam ikinci elde 600 lira civarında bulunabiliyor ve tonları çok hoşuma gitti. bu iki amfiden birisini almayı düşünüyorum. bu amfiler verdiğim parayı hak eder ve ihtiyacımı karşılar mı yoksa başka modellere mi bakmalı? şimdiden teşekkürler.

Hocam ben Roland micro cubedan çok memnunum tavsiye ederim.Çok rahat taşınıyor üstelik üzerindeki efektler baya iyi.Seside baya yüksek beklemediğim kadar.
Hocam bu arada sırt çantasına sığar mı bilemiyorum.Ama elde rahat taşırsın ondan eminim.

Geri