Satılık Trainwreck Klonu Ceriatone

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda hackeiommi tarafından 13 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1000 $
    Takasa:
    açık
    Eski ilanım uçtuğu için yenisini açmam gerekti.

Amfiyi incelemesinden biliyorsunuzdur zaten. Trainwreck'in de ünü malumdur. Amfi PTP. Lambaları yeni. En ucuz Trainwreck klonunun 2500 $ olduğunu düşünürsek, fiyat gayet uygun.

Pazarlık, ayırma yoktur. Söz verip cayan, bir daha aramayan bir kaç kişi oldu ve canım sıkıldı. Bu yüzden bu amfide tolerans göstermeyeceğim. Amfiyi keyfe keder satılık diye de düşünebilirsiniz. Satılmazsa da butik amfi olarak elimde durur. Br süre izerine 500 $ alabileceğim şekilde takasa da sıcak bakıyorum. Tam bir overdrive makinesi. Uğur Abi'nin evde çalınca gördük ki, attenuatorsüz çaldığınızda gain seviyesi Hendrix'ten aşağı yukarı (sesi iyice kökleyince ve şöyle 12-13k bir manyetik kullanınca) Sad But True civarına esneyebilen bir amfi. Azcık bluesa da gelsin, biraz uslansın derseniz 12AU7 kullanmanız şart. Death djent falan çalamazsınız. 50-100 wattlık amfilere kafa tutacak derecede bağıran bir amfi. Evde ancak iyi bir attenuator ile kullanılabilir. Öbür türlü evden kovdurur :D

Attenuator eşliğinde incelemesi:

İnceleme - Ceriatone Liverpull Amfi Incelemesi

EKLEME: İç kısmının iki resmini dağınıklıkta bulabildim. Buyrunuz:

P1030193.JPG P1030194.JPG

Son düzenleme: 23 Ekim 2016
  2. 6. madededen hüküm giyince, benim de yorumum uçtu...:sick:

3. O yorumları ben uçurttum. Yanlış anlamalar, sitemler, üzücüydü. Gördükçe içim gidiyordu.

uvidinli bunu beğendi.
  4. İhtiyaca binaen bir süre 200 dolar indirimli. İstediğim bilgisayarı alırsam fiyat eskisine dönecek.

Üzerine 500 $ alabileceğim takas tekliflerini de düşünebilirim.

5. Bilgisayarı aldığım için fiyat eskisine dönmüştür.