Satılık Metalizer - Me30 Processor

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda dingdongdaddy tarafından 13 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    1₺
    Takasa:
    kapalı
    tam yazamadan yollaya basmış bulundum..
    elimde fazla olan pedalları satıyorum.. her yere alıcı ödemeli temiz kargolarım.. takas için ehx b9-c9 organ machine pedalıyla ilgilenebilirim..

byoc large beaver ram's head - 300₺ sfoccato fuzz/wah ile birlikte favori iki fuzz pedalımdan biri.. ilk hangisi satılırsa diğerini tutacağım.. aldığımda bir butonu kırıktı, şimdi değil.. özellikle gilmour tonları için çok faydalı bir pedal.. 70lerin klasik rock tonlarının büyük bir kısmına da uygun benim tecrübemden gördüğüm..
    keeley sfocato fuzz/wah - 500₺
    boss metalizer - 200₺

Son düzenleme: 21 Eylül 2016
  2. keeley sfocato fuzz/wah şu pedalı çok merak ediyorum @ilkinkazan da da vardı sanırım. İyi satışlar.

3. onun pedalı zaten.. :)
    nefis bir alet ve large beaver veya bundan birini kullanacağım.. hangisi giderse kısmet diyeceğim.. ikisi de 4-4lük pedallar..
    ilkin güzel bir kaç video koymuştu diye hatırlıyorum ama linklerine ulaşma şansım yok şu an..

andysat bunu beğendi.
  4. Black secret benim hoşuma gitti ama sen boşa çıkarmışsın, demek ki daha iyisini buldun. Drive ne kullanıyosun?

5. ehx metal muff :)
    daha iyisi demeyelim ama farklı bir karakter..
    isterseniz emrinize amadedir

6. Anladım. Teklif için teşekkürler. Ancak kullandığım efektleri sığdırabilmek için pedalboard'da ancak mini pedallar kullanıyorum.

7. black secret mini zaten..

8. Black secret var elimde zaten. Ben ehx'i teklif ediyorsun sandım :D

9. ha yok :)
    demirbaş o şimdilik

10. big muff ve black secret satıldı..

11. byoc satıştan çekildi, sfocato satıldı..
    takas sadece ehx c9 ile mümkün
    ya da nickel harmonica bridge ya da nickel kluson jg tailpiece..

mevcut durum:
    boss metalizer - 200₺
    add+ phaser vibrato - 100₺
    boss me25 multieffect processor a 200₺

12. yanlışlıkla 25 yazmışım, düzeltiyorum me30

13. add+ phaser/vibrato da gitti..
    metalizer ve boss me30u da 150şere çekiyorum..

Bu Sayfayı Paylaş