Satılık Epiphone Sheraton 2 Korea Sunburst

'Elektro Gitarlar' forumunda ogulcaan tarafından 14 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    1500TL
    Takasa:
    kapalı
    Tertemiz bir gitar. Kusuru, vurugu, cizigi bulunmuyor. Manyetikler stock halinden daha iyi vintage bir set ile verilecek. Su anda uzerinde Gibson p94 set bulunuyor. Bu set ile almak icin lutfen fiyat aliniz. Iletisim...........5348788560

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 25 Ağustos 2016
    cio_vai ve 2013 bunu beğendi.
  2. Ne senden ne de Kadir kardeşimden @2013 kötü gitar çıkmaz... Zaten bu seri Epi'nin yüz aklarından biridir bildiğim kadarıyla...
    Hayırlı satışlar...:)

2013 ve ogulcaan bunu beğendi.
  3. 2013

2013

254
    607
    2,705
    Gitara da @ogulcaan a da kefilim ;)
    Oğulcan atana kadar ben birkaç resmini atayım ;)
    BCwwcAfIDWp.jpg BCvZToBIDfp.jpg BCsnhadIDb3.jpg
    Şöyle de bir videosunu atayım

ogulcaan ve uvidinli bunu beğendi.
  4. İyi satışlar. Bence Epi'nin en üst seviye gitarlarından. Çok güzel bir gitardır alacak olana hayırlı olsun. İnsan satmaya kıyamıyor, kendimden biliyorum..

ogulcaan, uvidinli ve 2013 bunu beğendi.
  5. Gercekten guzel bir gitar. Epiphone markasina bakmamak gerekiyor. Benim amfi almak icin gozum dondu. O yuzden boyle bir ilan actim. Denemek isteyen evde gibson es 335 ile kiyaslayabilir. Gercekten cok sasiracak deneyenler.

Son düzenleme: 14 Ağustos 2016
    2013 bunu beğendi.
  6. Olur mu hiç!..
    Epiphone markası kalitesiyle tanınır ; Son yıllarda, kaliteyi düşürse bile bazı özel serileri hala çok iyidir... Bu gitar da öyle bir seriye ait...

2013 ve FatherNeilYoung bunu beğendi.
  7. hardcase ayrıca satıldığı için fiyati 250 lira aşağı çektim. günceldir.

Son düzenleme: 25 Ağustos 2016
    2013 ve uvidinli bunu beğendi.
  8. Fiyati iki gunlugune indiriyorum.

9. Istedigim amfi satilana kadar fiyatlari indiriyorum ve sabitliyorum. Takasa kapalidir.

10. son fiyat ne olur özelden yazarmısınız.

11. Aciliyetim kalktigi icin fiyati eskisine cekiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş