Satılık Curaprox Hydrosonic Chs 100 Sonic Profesyonel Diş Firçasi

'Diğer Ürünler' forumunda dtempty tarafından 15 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    440 TL
    Takasa:
    kapalı
    Merhaba,

Dental kişisel bakım ürünlerinde dünyada 1 numara olan Curaprox'un(ancak eczanelerde ya da diş hekimi muayenehanelerinde bulabileceğiniz periodontoloji yani diş eti hastalıkları uzmanlarının ve ortodontistlerin de tavsiye ettiği ürünler) Türkiye'de satışı bulunmayan bu ürünü satılıktır.

Bizzat kendim de memnuniyetle kullanmaktayım yurtdışından gelirken fazladan getirdiğim '0'kutusunda olanını satıyorum.Bu kalitede ürünü kaçırmayın.(İsviçre satış fiyatı 159 İsviçre Frangı yani yaklaşık 480tl)

Dileyene sahibinden,gittigidiyor veya sanalpazar üzerinden komisyon farkını ekleyerek kargo bana ait olacak şekilde satış açabilirim.

Telefon: 0535 586 47 95

İçeriğinde:

1 adet hydrosonic diş fırçası ana unitesi

1 adet hydrosonic hassas diş etleri için fırça başlığı

1 adet yedek başlık(

1 adet CPS 07 prime interdental(arayüz) fırçası(kırmızı) ve tutucu başlığa monte şekilde

1 adet CPS 09 prime interdental(arayüz) fırçası(sarı) - kutu içerisinde

1 adet CPS 11 prime interdental(arayüz) fırçası(yeşil) - kutu içerisinde

1 adet seyahat boyu Curaprox Enzycal SLS FREE diş macunu (15 ml)

1 adet temassız(sıvı teması güvenliği için metal teması olmadan sarj eden , diş fırçası başlığı koyma yeri olan) şarj unitesi

1 adet taşıma kutusu

Kullanım kılavuzu

3 farklı fırçalama moduna sahiptir.(yüksek , hassas ve masaj)

32000 ve 42000 devirde çalışabilme özelliğine sahiptir.(piyasada philips sonicare harici bu özelliklere yakın başka fırça yok)

Ağzın her yarısını fırçalamak için akıllı 30 saniyelik zamanlayıcı ve geçişler arası 1 saniyelik duraklama

Dikkat etmeniz gereken tek nokta fırçayı 45 derece eğimli ve kesinlikle en ufak bir basınç uygulamadan kullanmak.

Satın aldıktan sonra da , kullanmadan önce aklınıza takılan noktaları telefonla sorabilirsiniz

Yedek başlıkları amazon üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Son düzenleme: 15 Ağustos 2016

Bu Sayfayı Paylaş