Satılık Ankara Ogre M-2 Gitarim Çalinmiştir.

'Elektro Gitarlar' forumunda barocanrock tarafından 16 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    -
    Arkadaşlar dün gece ikamet ettiğim Bağış Sokak 2/4 adresli evimden gitarım hırsız girmesi sonucu çalınmıştır. Bir yerde satıldığını görürseniz lütfen vereceğim numaralarla iletişime geçin. Teşekkürler.
    0533 395 38 32
    0533 409 57 42

Gitarın Fotoğrafları:

934886_1158761277482802_7130630316865774426_n.jpg
    10383654_1158761274149469_4753412975407058428_n.jpg
    s-l300.jpg

2. Çok geçmiş olsun.
    Tüm mağazalara fotoğraflarını ekleyerek mail atmanız bence yerinde bir karar olacaktır nacizane...

3. Geçmiş olsun kardeşim...
    Atölyemden baba yadigarı kemanım, 50 yıllık akordiyonum ve klasik gitarım çalınmıştı... Üzüntüsünü bilirim.
    Resimlerime tenezzül bile etmemişlerdi...
    İnşallah herşey gönlünüzce olur, tez zamanda girtarınıza kavuşursnuz. :)

4. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    Çok geçmiş olsun, bu forum daha aktif ziyaret edildiği için bu başlığı sabitliyorum. Diğer mesajınızı yayından kaldırıyorum.

5. Herkese cok tesekkur ederim kamera kayitlarindan 3 kisi olduklarini gorduk. Ve evdeki degerli esyalarla beraber arabamida calmislar. Su an polis merkezindeyiz. Yapanların muzikle alakasi oldugunu dusunmuyorum tip gorunus acisindan televizyon telefonlar vs gitmis. Olurda goren duyan olursa cok sevinirim. 3 adet ogre gitar Turkiyede sadece bende var. Umudum yok ama ne diyim

6. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,295
    9,255
    Sevgili @barocanrock

Bu tür olaylarda, çalınan malların yeniden alınmasının, hele ki Ankara çapında bir şehirde, maalesef sadece, tanıdık Polis ile mümkün olduğunu gözlemliyor ve değerlendiriyorum...Bence gecikmeden, bu şekilde bir kontak bulmanız faydalı olacaktır...

Sevgiler ve saygılar...

Delichaalar bunu beğendi.
  7. Geçmiş olsun , :(

8. Büyük geçmiş olsun. Bir müzisyen böyle bir işin içindeyse zaten müzisyenliğine tükürülür ki dediğiniz gibi az çok anlayan biri gidip de eşi benzeri olmayan nadir bulunan bir gitarı çalmaz. İnşallah her şeyi geri alırsınız bir kaza bela olmadan.

9. pcp41

pcp41

23
    52
    206
    Çok geçmiş olsun, neyse ki ülkemizde bulunmayan bir gitar, ortaya çıkması durumunda rahatlıkla anlaşılacaktır.

10. Çok geçmiş olsun. Hatta daha önce diğer siteden gitar için sizinle görüşmüştük. Nadir ve direkt dikkat çeken bir alet olması en azından kişilere ulaşma şansını epey arttıyor, umarım kısa sürede bu kişilere ulaşabilirsiniz..

11. Çok geçmiş olsun. Artık küfür bile anlamını yitiriyor bu tür olaylar karşısında.

Özel bir gitar olduğu için illaki satışa çıktığında tanınacaktır. Özellikle Ulus tarafındaki sazcılara ara sıra göz atmakta fayda var. Genelde çalıntı müzik ekipmanları oralarda satılıyor.

MrHyp3r bunu beğendi.
  12. Türkiye'de sadece sizde olması açıklamasına istinaden soruyorum, geçtiğimiz aylarda çalıştığım şirketin ilanlarında bu gitar satışa konmuştu, sizin gitarınız mıdır?

Yoksa ortalıkta satışta olan bir başka ogre daha olabilir, yanlışlıkla cadı avcılığı olmasın.

Çok geçmiş olsun diliyorum.

13. Geçmiş olsun. Bu kadar spesifik bir gitar, yakında ortaya çıkar diye tahmin ediyorum.

14. Online gözüküyorum ama değilim su an icin bir gelisme yok. Evet bende var ara sira takas ve satisa cikartmistim. Arastirmalarim devam ediyor.polis 45 gün yatar ve cikar diyor bulunursa. Ne denir bilemiyorum.

15. geçmiş olsun önce.. şahıslara ancak sahibinden'e vs koyarlarsa belki ulaşabilirsiniz.. muhtemelen kasmayıp kenar köşe bir müzik dükkanına ucuza bırakacaklardır.. çalıntı mal satışı suçdur ve mağazaya giderse adamlara değilse bile gitara kavuşma şansınız olabilir.. yakın bir arkadaşım seneler önce çıkrıkçılarda bir dükkanda bulmuştu, vitrinde gören arkadaşının haber vermesiyle..
    bu aşamada türkiye'de tek vs yerine seri numarasını gösteren fotoları vardır diye umuyorum..
    haber alırsanız o fotolarla birlikte vakit kaybetmeden yanınıza polis alıp basın dükkanı..

uvidinli bunu beğendi.
  16. Cok gecmiş olsun. Daha oncede yasamış olduğum tecrübelere istinaden şahsi düşüncem gitarı bilen biri yapmıştır diye düşünüyorum. Eve giren hırsız neden gitar çalsın ve kendine yük etsin. Umarım en kısa zamanda bulunur.

uvidinli ve Kutay_ bunu beğendi.
  17. Geçmiş olsun, gitarlarınızın nadir olması bir ihtimal bulunmasını sağlayabilir.

18. Hocam sıradan bir gitar olsa belki çalmaz.

evrenozlu bunu beğendi.
  19. Büyük geçmiş olsun. İnşallah bir an önce kavuşabilirsiniz gitarınıza :( Forumda "Çalıntı Gitarlar" gibi bir başlık göremedim. Açılacak olan bu başlığın açılarak süresiz olarak sabitlenmesinin ve daha önce çalınan gitarların da paylaşılmasının faydalı olacağını düşünüyorum. Böylece, forum dışındaki diğer sitelerden de gitar araştırırken önümüzde bir liste olmuş olur. Çalıntı bir gitara denk geldiğimizde ilgili kişiye haber verebiliriz. Forum yöneticilerimiz @Grundar ve @diabolique, sizce de uygun mudur bu önerim?

20. Çok geçmiş olsun

Bu Sayfayı Paylaş