Satılık Epiphone Les Paul Studio

'Elektro Gitarlar' forumunda yukselapo tarafından 17 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Amasya
    Fiyat:
    750
    Takasa:
    kapalı
    20160605_130203.jpg
    Selamlar forum ahalisi. İkinci sahibi olduğum les paul gitarımı satmak zorundayım. Sebebine gelince malum YGS-LYS mağduru olarak bir sene daha hazırlanma kararı aldım ve halihazırda nakit ihtiyacımı karşılayabilecek ekipmanlarımı satışa çıkartıyorum. Ürün kusursuz denilecek derecede temiz, samimi olarak söylüyorum mağazada sergilenen teşhir ürünlerinden bile temiz. İlk sahibi sahne yapmasına rağmen şaşıracak şekilde koruyabilmiş gitarı ve ben de üstüme düşen koruma görevini başarıyla sürdürdüm :) Ürün oldukça popüler olduğu için teknik detaylara girmeyeceğim. Bu arada hiçbir modifikasyon söz konusu değildir. Tüm ayarları yapılıdır, elixir 09 set var şuan ve masrafsız kullanıma hazır durumda. Yanında Hardcase, Vox VGS-30 kablo, planet Waves limon yağı, mikrofiber bez, string action gauge (yükseklik cetveli), pena tutacağı, Jazz III pena, ernie ball askı, Dr.parts pegwinder ve kilitli askı pimi vereceğim. Amasya-Samsun-İstanbul elden teslim mümkündür. Ücreti alıcı ödemeli şekilde kargo imkanı da vardır. Her türlü sorularınıza cevap verebilirim, detaylı video, resim vb. yardımcı olurum. 0543 430 1770, Abdurrahman YÜKSEL 20160817_213138.jpg

Bu Sayfayı Paylaş