Satılık Ibanez Jem 7v-wh 2003

'Elektro Gitarlar' forumunda demonizer tarafından 19 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    5500 TL
    -2003 JEM 7V-WH
    -Bu modelin güncel jemlere göre farkı abanoz klavyeli olmasıdır. Ben de alırken ona istinaden epey arayıp almıştım.Hatta abanoz klavyeli son Jem serisi 2003 yapıldı.
    -Oldukça temiz durumda. sadece 2 tane çiziği var. Bir de altın rengi donanımda ister istemez solmalar mevcut.
    -Çok özenli kullanıp bakımları sürekli yapılmıştır. Prestige hardcase mevcut. Resimleri detaylı koydum,özellikle sahtesinden ayrıt edebileceğiniz bölgelerden seçtim ancak başka resim isteyene yollarım.
    - alder gövde
    - tek parça maple sap
    - abanoz tuşe 24 perde.
    - Dimarzio evolution HSH manyetik seti
    - edge pro köprü
    - Takas çok düşünmesem de duruma göre olmaz demiyorum.Gitar ve amfi ile yine...

Ekli dosyalar:

wodyy bunu beğendi.
  2. Hoşgeldin Burak kardeşim...:)
    Seni buralarda sık göremiyoruz... Nickname'inden değil gitarından tanıdırm... tabii bir de yazış şeklinden...
    @demonizer in çok düzgün bir kişilik olduğunu bilen bilir sanırım, ancak gitarları da hep özel ve çok bakımlıdır, meraklısına duyurulur.:)
    Hayırlı satışlar kardeşim...

Dragonchaser ve demonizer bunu beğendi.
  3. Guzel sozlerin icin tesekkurler Ugur abi.

uvidinli bunu beğendi.
  4. 3800 tl olur mu ?

5. P.m.

6. Elimdeki bir suru ekipmani bedavaya sattim ve acil bir durumum kalmadi. Fiyat guncellendi. Jackson soloist takasi disinda bir takas dusunmuyorum.

Bu Sayfayı Paylaş