Satılık 1980 Amerikan Fender Stratocaster Sap

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda Voxar tarafından 19 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Voxar

Voxar

7
    5
    56
    Fiyat:
    650 TL
    Takasa:
    kapalı
    Toplama olarak bir türlü satamadığım Fender Partscasterımı bu şekilde ayrı ayrı satmaya karar verdim. Belki bu şekilde daha iyi değerlendirecek birileri çıkar.
    Sapla ilgili bilgim Fender, 1980 yapımı ve Amerika üretimi olması ile sınırlıdır. Yaşına göre oldukça iyi durumda. Fiyatı oldukça uygun tuttuğumu düşünüyorum, acil nakit ihtiyacım var.

Eski ilandan fotoğraflar var sapla ilgili detaylı fotoğraflar ise en kısa zamanda eklenecektir.

[​IMG] [​IMG]

Grundar bunu beğendi.
  2. Saddly2

Saddly2

40
    21
    6
    Hayırlı Satislar hocam.
    İlanınızı uzun zamandir takip ediyorum. Gerçekten cok iyi bir gitar ama insanlar gitardan anlamiyor heralde. Bende nakit olsaydı kaçırmazdım.:)
    Gercekten 1980 yapimi ise Ebayde bile para etmesi gerekmiz mi ?

Voxar bunu beğendi.
  3. Voxar

Voxar

7
    5
    56
    Anlamamak değil de sanırım insanlar Partscasterlara karşı biraz önyargılı oluyor. Halbuki tek tek incelendiğinde çok özenle seçilmiş, F/P oranı yüksek parçalar.
    Ebay vs. üzerinden kesinlikle daha kolay satılır ancak ödemeyi alma, kargolama vs. vs. çok uzun işler:D

4. Fender Lead serisi 79 ile 82 yılları arası yapılan özel bir seri olarak biliyorum. Headstockları kısmen daha küçük olmalı. Bu ilanı bende epeydir takip ediyorum. Gitarı denemek için arkadaş ile iletişime de geçmiştik fakat sonra benden kaynaklı zaman sıkıntısından unutuldu. İyi satışlar dilerim.

5. hocam öm attım ama @Voxar ben ilgileniyorum

Bu Sayfayı Paylaş