Sizce Hangisi (mxr Vs Line6)

Anladığım kadarıyla boss metal zone ayarında bişeyler istiyorsun.. tc electronics röttweiler bak derim birde. line 6 modelleme olarak güzel olsa da drive ve distortion konusunda sentetik gelmiştir kulağıma. mxr superbadass de her yola gelen bir pedal,kendim kullanıyorum. yada dedekorkut nemrut ve deli dumrul da ilgini çekebilecek yerli üretimler olabilir.

Line6 nın uzmanlık alanı Stompbox işin değil de prossesör üretmektir. Amaçları yemeğin yanında kahve de olsun. Analog cihazlarında iyi performans beklemeyin Uber metal muhtemelen dijital bir cihazdır zaten.
Eğer ikisi arasında kaldıysanız MXR düşünün.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla boss metal zone ayarında bişeyler istiyorsun.. tc electronics röttweiler bak derim birde. line 6 modelleme olarak güzel olsa da drive ve distortion konusunda sentetik gelmiştir kulağıma. mxr superbadass de her yola gelen bir pedal,kendim kullanıyorum. yada dedekorkut nemrut ve deli dumrul da ilgini çekebilecek yerli üretimler olabilir.
tc electronics röttweiler video izledim guzelde mxr sanki daha iyi gibi geldi bana yerli uretimleri hic arastırmadım yorum icin tesekkurler

Bu iki pedal da oldukça kötü pedallar...tarz olarak tam olarak yaklaşmak istediğin ton nedir @cmbp ? Ona göre alternatif pedallar önerelim...belki çok ucuza ikinci el bir mspozitron işini görecek bilmiyoruz...

Geri