Satılık Solak Gitarlar Ibanez Rg370dxzl, Schecter Banshee Active Fr, Ibanez Sa 160fml

'Elektro Gitarlar' forumunda celalabay tarafından 22 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    850-2400
    Her gitar için ayrı ayrı başlık açmak istemedim. Gitarların tamamını sıfır olarak kendim aldım ve nakit ihtiyacı sebepli satıyorum.
    Sırasıyla;

Ibanez RG370DXZL 850TL
    Ibanezin bana göre (solak olarak) uygun bütçeye sahip en ideal gitarıdır. DX modellerine nazaran değişen köprüsü ile gerçekten de sıfır sıkıntı ile kullanılabiliyor. 0.9 dan 0.10 a geçmek gibi durumlarda tornavida ile köprüye girmiyoruz, mekanizmadaki vida sistemi ile çözüyoruz. Bunun dışında bir defa sap ayarı vs. için luthiere gitti ve ayarları yapıldı. Evden çıkmışlığı yok. Gövdede belirli belirsiz bir boya göçüğü var resimlerde görünüyor. Değişeni modifyesi vs yoktur.

Ibanez SA160 FML 950 TL
    Tamamen sıfırdır. Mydukkan dan alındığı gibi evde duruyor. Çizik vuruk vb herhangi bir durum yoktur. Evden çıkmadı luthier görmedi. Alacak karşılığı mecburen kredi kartı ile bir alışveriş yapmak gerekti, aldık duruyor :) 5 yollu switch HSS dizilim, stok manyetikler. Cillop gibi :) Sıfırı 1300 civarı, 950 TL ciddi anlamda iyi bir fiyat. düşünecekler için kaçırılmayacak bir gitar.

Schecter Banshee Acitve FR 2300

Kore üretimi EMG 81/85 manyetikler Floyd Rose 1000 köprü. Donanım ve işçilik cidden muazzam ve sert tonlar için bana göre en iyi solak seçimlerden birisi. Evden çıkmadı, tertemiz ve sürekli bakımları yapıldı. 3450 civarı nakit fiyatı var. 2300 TL düşünmekteyim.
    Hobi olarak bu işe meraklı olmam ve solak olmam sebebiyle bu kadar gitarım var. Profesyonel değilim, bu sebepten gitarlar evden çıkmamış sahne vs. görmemiştir.
    Her ay bütün gitarları Dean Markley temizlik seti ile temizler, gül klavyeleri limon yağı ile yağlar temizler öyle koyarım yerine. Temizlik ve kaliteleri anlamında en ufak şüphe uyandırmasın.

detay isteyenlere whatsapp dan detay verebilirim. ist içi alıcılar olursa evimde deneyebilir. Şehir dışı olacaksa kargo alıcı ödemeli olur.
    5336912019
    celal

Ekli dosyalar:

mokurimosferia bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş