Epiphone Aj-100ce Akustik Gitar

Deneme şansının olmaması kötü, gitar ne kadar iyi olursa olsun, eline aldığında için ısınmazsa çalmak istemezsin bi süre sonra. Biraz duygu meselesi de giriyor işin içine yani. Tavsiyem deneyebileceğin bi gitar alman.

İzmirde kuzenim var gitardan anlıyor Konya'da bu gitardan bulamadım ona denettirip alıcam herhalde dore müzikte buldum güvenilirdir herhalde hatalı üretim yollamazlar inşallah :)

Do-re Müzik'den ben de internet üzerinden alışverişler yaptım, sıkıntısız bir şekilde geldi. Sorun olacağını sanmıyorum. Ayrıca hızlı bir şekilde de gönderiyorlar. Ben Ankara'daki Do-re mağazasında bulunmayan bi ürünü sipariş ettim, İzmir'deki mağazadan yola çıkıp bir gün sonra elimde oldu. (Sipariş verdikten bir gün sonra geldi ürün)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirmelerin için çok teşekkürler dore den alsam sorun olur mu diye düşünmüyor değildim o cajemir abinin dediği gitarda güzel ama o kadar param Yok en fazla 600 ama ortalama 500-550 gibi bişey düşünüyorum galiba bulduğum gitarlardan en iyi elektro akustikde bu :)
Do-re Müzik'den ben de internet üzerinden alışverişler yaptım, sıkıntısız bir şekilde geldi. Sorun olacağını sanmıyorum. Ayrıca hızlı bir şekilde de gönderiyorlar. Ben Ankara'daki Do-re mağazasında bulunmayan bi ürünü sipariş ettim, İzmir'deki mağazadan yola çıkıp bir gün sonra elimde oldu. (Sipariş verdikten bir gün sonra geldi ürün)

Geri