Satılık Cort Kxmp-2 Masterpiece.

'Elektro Gitarlar' forumunda novadore tarafından 23 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    2500 tl
    Takasa:
    kapalı
    Cort'un en üst serisi olan Masterpiece serisinin 2006'da 20 adet ürettiği gitardan biridir, el yapımıdır.

Neck trough olup, gövde swamp ash sap maple'dır. Fretboard birds eye maple, tuner'lar Gotoh, manyetikler coil tap bağlantılı Seymour Duncan Jazz ve JB'dir.

Cort'un Custom Gigbag'i ile verilecektir.

Takasa kapalıdır, indirim düşünmüyorum.
    unnamed (1).jpg unnamed (2).jpg unnamed (3).jpg unnamed (4).jpg unnamed (5).jpg unnamed (6).jpg unnamed (7).jpg unnamed.jpg

CAJEMIR, gzf, celal12345 ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. Gitar değil sanat eseri. iyi satışlar.

CAJEMIR ve novadore bunu beğendi.
  3. Oh yes. Burada MP serisi gitar görmek büyük mutluluk. Nedense hiçbir Gibson/Fender vb. Custom Shop serisi gitar (EBM JP serisi hariç) bu gitarlar kadar beni heyecanlandırmıyor. Selçuk abinin dediği gibi sanat eseri, maşallah.

İyi satışlar Yasin hocam.

CAJEMIR, devastator ve novadore bunu beğendi.
  4. Gerçekten muhteşem gitarlar.:)
    Geçen senesonunda/bu sene başında Stage'de denemiştim... Abanoz klavyeliydi, sanırım 13 no.lu üretimdi...
    Abanoz klavye biraz fazla tizli sonuç veriyordu...
    Fakat herşeyiyle beni de çok heyecanlandıran seri... Almayı düşünmüştüm, sonra birşeyler oldu, dikkatim dağıldı...
    Bunu daha çok sevdim...
    Hayırlı satışlar dilerim.:)

novadore bunu beğendi.
  5. Üstünde gibson, fender yazsa fiyat iki katı olurdu klişesine girmek istemiyorum ama hakikaten öyle :) Hayırlı satışlar bir iki yıla satılmazsa ben alırım ilerde :D

novadore bunu beğendi.
  6. Oh be gitara bak!

7. gzf

gzf

77
    66
    206
    Burada GMP-3' ü de görmek istiyoruz. Buna da ayrı bir aşk taşıyorum. İçim gitmiyor değil!

CAJEMIR bunu beğendi.
  8. Varsa ben de MMP3 alırım bi dal, M900 de olur. Denk gelirse ciddiyim sevgili @novadore

novadore bunu beğendi.