Satılık Music Man Luke Ii Vintage Sunburst

'Elektro Gitarlar' forumunda Babbazulla tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    5000 TL
    Takasa:
    açık
    ERNIE BALL MUSIC MAN LUKE II VINTAGE SUNBURST

Linkteki gitar: Luke

Toto'nun meşhur gitaristi Steve Lukather'ın signature gitarı.

Gitarın temel özellikleri:
    - Alder Body
    - Bolt-on bağlantı
    - Select Birdseye Maple Sap, 25-1/2" Scala, 12" Radius
    - Rosewood Fingerboard
    - HSS EMG Steve Lukather Signature Manyetikler: EMG Pickups / SL20 Steve Lukather / Electric Guitar Pickups, Bass Guitar Pickups, Acoustic Guitar Pickups
    - Tremolo
    - Schaller kilitli burgular

Denediğim her Music Man gitarda olduğu gibi şahane bir tuşeye ve kolay çalıma sahip bir gitardır.
    Sınırlı sayıda üretilmiş Vintage Sunburst renktedir.
    Gitarda kullanıma bağlı çizik ve ufak vuruklar vardır, fotoğraflarda detaylıca yer alıyor.
    Gitar orjinal case'i ile teslim edilecektir.

Bu modelin TR fiyatını bulamadım. Luke 3 ile Luke arasında ABD fiyatında 50 dolar fark var.

Luke 3 TR fiyatı: MUSICMAN Luke 3 - Müzik Enstrumanı
    Luke 3 ABD fiyatı: Ernie Ball Music Man Luke III HH - Bhodi Blue, Roasted Maple Neck
    Standart Luke ABD fiyatı: Ernie Ball Music Man Luke Signature Model Electric Guitar

Benim istediğim fiyat:
    5000 TL

TAKAS: Pek çok gitar teklifi geldi (hala da gelmeye devam ediyor) herhangi bir gitar ihtiyacım yok. Takasta özellikle amfi arıyorum. Yeni gelinen durumda birebir ya da yakın teklifleri de değerlendirmeye açıyorum. İki kanallı olması tercih sebebi. Kafa ya da Combo olabilir. Önerileriniz itinayla değerlendirilir. Bunun dışında orta-üst segment ses kartı tekliflerini değerlendirebilirim. Ses kartı teklifleri özellikle USB özellikte olmalı. Üzeri + nakit vs. ile tamamlanabilir.

İstanbul Şişli tarafındayım.

Fotolar:

Son düzenleme: 4 Kasım 2016
    Aytek, hussang, delfin müzik ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. Nefis bir gitar. (y) Forumda son zamanlarda güzel gitarlar görmeye başladık. kolay gelsin.

Aytek, Babbazulla ve uvidinli bunu beğendi.
  3. Laf biter, göz ve kulak konuşur...
    Gözümüz, gönlümüz şenlendi...
    Hayırlı satışlar dilerim.:)

Babbazulla bunu beğendi.
  4. Teşekkürler beyler...

5. Nazar değmesin :D

6. Hastasıyız. İyi satışlar :)

Babbazulla bunu beğendi.
  7. Bir güncelinko da buraya...

8. Takas seçeneği ekledim.

9. Laney Irt Studio + nakit falan teklif etsenize. :D

10. AKG

AKG

155
    6
    305
    Şuan kimse para harcamıyor nakitler vs zor ... Teklifim hala geçerli düşünürseniz

11. Maalesef Twin Reverb imkansız.

12. Güncel...

13. Takas tekliflerinde RME Babyface/Babyface Pro ürünlerini de değerlendirebilirim ya da bu klasmandaki benzer ses kartlarını.
    Amfi teklifleri için ise tek kanal amfilerden ziyade, drive katı da olan lambalı amfileri daha ön planda tutuyorum.
    Pedallar için ise çok fazla pedal ihtiyacım yok, pedal tekliflerini nakit çıkışmama durumları için bir opsiyon olarak tutuyorum sadece. Yine de özellikle hi-gain özellikte drive pedalları tercih sebebim olabilir.

14. Haftalık güncelleme...

15. Devam...

16. Kaybolan güneşli günleri fotoğraflardan yakalayabilirsiniz. :)

17. Up zamanı...

18. Takas opsiyonlarını güncelledim, ilanın ilk mesajını okuyunuz lütfen...

19. Yukarı...

20. Haftalık...

Bu Sayfayı Paylaş