Satılık Takaslık Custom Shop Fender-gibson-schecter

'Elektro Gitarlar' forumunda ozguryurtoglu tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Takasa:
    açık
    2-3 yılda bir gelen değişiklik krizi nedeniyle karşılıklı olarak beğenme koşuluyla takas düşünüyorum.
    Fender Telecaster Custom Shop Nocaster 51 (hardase, belgeler, aksesuarlar eksiksiz)
    Gibson Custom Shop LesPaul (custom model değil custom shop, hardcase, belgeler, aksesuarlar eksiksiz)
    Schecter Usa Custom Shop Strat (case ve belgeleri yok manyetik upgradeli, orjinal manyetikleri duruyor)
    gitarlar problemsiz temiz durumda.

Suhr, tom anderson butik gitarlar, Taylor, martin üst düzey akustik gitarlar ilgimi çekebilir. Takas için USA fiyatlarını baz alıyorum. Sanmıyorum ama nakit almak isteyen olursa konuşuruz.
    Bol müzikli günler

delfin müzik bunu beğendi.
  2. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255

ata, OsmanBurak, Yetgin ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  3. Schecter ı cok merak ettim

devastator bunu beğendi.
  4. Lancaster in başka resimleri yok mu? (y) Güzel gitarlar, iyi satışlar(takaslar)

5. langcaster athena gitaristsi Hakan a gitti. Özel merak varsa başka fotoğraflar var elimde gönderebilirim

6. Gaipten resimler mi görüyorsunuz??? N'oluyor yahu??? Ben niye göremiyoruuuuummmm!!! :banghead:

Painkiller bunu beğendi.
  7. Güzel olur.

8. Aynen resim yok ki :/

9. Nasıl görmüyorsunuz? :p :D

CAJEMIR ve zxcvbnm bunu beğendi.
  10. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    Hem böyle güzel gitarları takasa sunun(y), hem de "Özel merak var mı?" diye sorun:banghead:, heyecanla bekliyoruz fotoları :nailbiting:...

OsmanBurak bunu beğendi.
  11. Gitar çıplak

Oguz92 bunu beğendi.
  12. Profil fotoğrafımdaki gitar için geyik dönüyor. O artık bende değil. Dğer takaslık olan gitarların fotoğraflarını çekip koyacağım arkadaşlar.

13. Langcaster'lar 35-40 bin yıllık ağaçla yapılan gitarlardı değil mi? Hey maşallah demiştim ilk gördüğümde :D

14. Fotoğraflar;

Ekli dosyalar:

mapofheart, devastator ve Grundar bunu beğendi.
  15. Schecter'in pickguardı orjinal değil sanırım. Eğer öyleyse beni hayal kırıklığına uğrattı. Sanki orjinali siyah.

16. Orjinal pickguard H-S-S manyeikleriyle birlikte set halinde duruyor. siyah renk

devastator bunu beğendi.
  17. Hah işte o yakışır.
    Güzel gitarlar.
    Kolay gelsin.

uvidinli bunu beğendi.
  18. Bence de...

19. Nocaster takaslanmıştır. Gibson ve schecter devam

Bu Sayfayı Paylaş