Popomundo

didi_in_chains demiş ki:
...
*İş arayanlara da yardımcı olabilirim bana mesaj atabilirsiniz.Barmenlere başlangıç olarak 700$ veriyorum.Çekicilik arttıkça maaş da artar...

Ben iş arıyorum barmen olabilirim. Oyundaki adım Şevket Selanikli ;) Çekiciliğim vasat ama daha arttırırım

oyuna yeni kayıt oldum ve şimdi 21 dolarım var...eha eha :D
ama kitap fiyatları el yakıyor...o ne abicim öyle 45-50 bin dolarlık kitap mı olur...sanki altın kaplama felan...

napalm demiş ki:
oyuna yeni kayıt oldum ve şimdi 21 dolarım var...eha eha :D
ama kitap fiyatları el yakıyor...o ne abicim öyle 45-50 bin dolarlık kitap mı olur...sanki altın kaplama felan...
heheh hocam o kitaplar çok ileri seviyede kitaplar. 300$ da var mesela yoga 1000$ e de var 2000$ e de var şöyle güzel bir işe gir. kazandığın çaylak puanlarını sakın sağlık için falan harcama çekiciliğe, dış görünüşe,müzik yeteneğini falan gelirtir. çekiciliği ne kadar geliştirebilirsen o kadar iyi bir işe girebilirsin şimdilik.

ya şu an bir işteyim zaten haftada 950 $ kazanıyom...başlangıç için yeterli olduğunu düşünüyorum...
bir de bankalarda neden hesap açamıyorum...bu kadar parayla olmuyor mu...

napalm demiş ki:
ya şu an bir işteyim zaten haftada 950 $ kazanıyom...başlangıç için yeterli olduğunu düşünüyorum...
bir de bankalarda neden hesap açamıyorum...bu kadar parayla olmuyor mu...
valla onu bende tam bilmiyorum ama belirli bir süreyi doldurman lazım sanırım oyunda örn 15 , 20 gün falan anne isteklerini bitirdikten sonrada olabilir.

neyse hesap açabildim...ya bi de bu annenin sağlık durumu kötüye gidiyor...buna bir şey yapamam mı...ölürse başıma felan kalır ev kokar...:)

Arkadaşlar The Darkness adlı rock grubuma

Rock Tarihi 5* olan;

Temel Vurmalı 5*
Davul 5*

Temel Temel Vokal 5*
Vokalistlik 5*

Temel Klavyeli Çalgılar 5*
Klavye 5*

.. olan arkadaşlar aranmaktadır. Grubumun temeli salamdır 15 şarkılık harika tam provalı repartuvarım vardır.

Teşekkürler :D

Basligi burada gormeseydim, bir popomundo hesabim oldugunu bile unutmustum. :) Oyun bir yerden sonra rutine bagladigi icin sikilmaya basliyorsunuz.. Ama arada bir bakinca da tatsiz degil.

Sevgiler..

bende çok uzun süredir oynuyorum.bazen sıkılıyo insan ama zaten çok vakit almağı için keyifli tadı kaçmıyo en azından :)
online oyun arayanlara tavsiye ederim...

Kuzenim oynuyor bayağı konser verdi sonra sıkıldı biraz. =)
Güzel bir site ben de şarkı isimleri veriyorum bazen kuzenime ama üye olmayı düşünmüyorum şimdilik. =)

Geri