Les Paul Için Tel Önerisi

Çocuk "09'a yeni alıştım" diyor, öldürecek misin korkudan :D Bir de special 0.11'e dayanacak mı bakalım :)
İllede 09 olsun diyosa. .09 .11 .16 .26 .36 .46 aralıklarında ki telleri öneririm.. Marka konusunda şu daha iyi diyemem çünkü ellerim çok terlediği için her 2 haftada kendi tellerimi değiştirmek zorunda kalıyorum..O yüzden markaların kalitesi konusunda net bir bilgim yok.

İllede 09 olsun diyosa. .09 .11 .16 .26 .36 .46 aralıklarında ki telleri öneririm.. Marka konusunda şu daha iyi diyemem çünkü ellerim çok terlediği için her 2 haftada kendi tellerimi değiştirmek zorunda kalıyorum..O yüzden markaların kalitesi konusunda net bir bilgim yok.
Bende elleri terleyen birisi olarak her çalımdan sonra case e atacakken limon yağı ile hafiften geziyorum ustlerini. Kararma bile olmuyor cillop gibi kalıyor :) Gerçi 3 günde 1 case den çıkıyor bizimki :) Daha sık çalıyorsan uğraşmak istemeyebilirsin.

Bu arada bende Ernie Ball slinky 10-46 kullanıyorum. Epi PL std gitarda sap ayarı filan da yaptırmadım, sıkıntı da çekmedim açıkcası. Bir entonasyon yaptım yetti bana.