Telacaster Için Lindy Fralin Manyetik

'Elektro Gitarlar' forumunda suphiba tarafından 27 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhaba,

2004 yılında aldığım standart usa telecaster gitarımın manyetiklerini değiştirmeyi düşünüyorum. Tabii ki aldığımdan beri dip gürültü problemim var. Potanslar ile beraber manyetik değiştireceğim acele etmeden.

Lindy fralinlerde karar kıldım sayılır. Forumlardaki yazıları da okudum. Aramızda telacaster ile Lindy Fralin kullanan, model tavsiye edebilecek birileri var mıdır?

2. Ben bir dönem kullandım 2005 USA standart telecaster gitarıma lindy fralin blues special manyetik modifiyesi yapmıştım .Oldukça memnun kaldım demo linki
    Blues Special Tele - Lindy Fralin Pickups

suphiba bunu beğendi.
  3. ay konu telecaster olunca naasıl heyecanlanıyorum belli değil
    önerim açık ara tartışmasız tereddütsüz
    tele split blade vintage type
    var olan en harika tele manyetiği bana sorarsanız
    Tele Split Blade - Lindy Fralin Pickups

suphiba bunu beğendi.
  4. Bende mim telecaster'ıma manyetik düşünüyorum ama bazıları meksika için değmez diyor. Emin olamıyor insan.

5. asil ve en cok orta segment gitarlarda istifade ediliyor bu tip urunlerden bence

6. Diyorsunuz, manyetik konusunda cahilim. Hazır konusu açılmışken başlık sahibinin affına sığınarak sorayım. Dediğim gibi bilmediğim için gördüğüm örnekleri taklit etmeyi düşünüyorum. Richie kotzen sound'u gayet hoş geliyor. Bende arada sertleşebilmek için chopper t ve twang king düşünmüştüm. Birazda yabancı forumlarda takıldım chopper t için güzel humbucker in single manyetiklerinden diye söz ettiler. Sizinde bu konuda varsa bilginizi almak mutlu eder beni.

Bu Sayfayı Paylaş