Satılık Jackson Dk2m Emg 81-81

'Elektro Gitarlar' forumunda The_Scorpions tarafından 30 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1000 TL
    Takasa:
    kapalı
    2007 japon yapımı. fretler pek iyi durumda değil. dileyen fret değişimi yapabilir. sap gövdeye özel yapıştırıcısıyla yapıştırılıp vidalanmıştır. bu sayede whammy bar stabilitesi de arttı. akort kaçırma minimum seviyede. ufak tefek kozmetik hataları var. fotolarda göstermeye çalıştım. isteyene ton potansını da takıp verebilirim. yurtdışına çıkacağım için satıyorum. orta kalite gigbag ile verilecektir. ihtiyacı olan kaçırmasın. fiyat böyle bir gitar için çok uygun. tam bir metal makinesi.

NOT: Gitar temizlenip teslim edilecektir :D İlan 10 Eylül tarihine kadar aktiftir.

Ekli dosyalar:

ata ve 9cerberus97 bunu beğendi.
  2. Yapma be hocam 1 hafta önce 1100 den aldık :) fiyat çok iyi, hayırlı satışlar.

The_Scorpions bunu beğendi.
  3. EMM

EMM

735
    821
    4,556
    Bolt-on bir sap neden gövdeye yapistirildi? Whammy Bar'la ne ilgisi var?

4. ince mi teli sapın biraz aşağısında idi ben de yukarı aldım ve yapıştırdım. önceden biraz boşluk oluyordu tremoloya yüklenince. şimdi taş gibi sağlam.

5. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    İnce mi teli daha aşağıdaysa sap eksen kayması olmuş olabilir mi gitarınızda? Yapıştırarak değil de başka şekilde çözülebilirdi bu şekildeyse.

EMM bunu beğendi.
  6. Ben bu şekilde çözdüm. En masrafsızı bu oldu benim için.

7. Ah keşke takasa açık olsaydı. :/ İçim gitti yahu.

8. olamıyor çünkü gideceğim yere gitar taşımak istemiyorum :)

9. Anladım dostum. :/ Napalım. =) İyi satışlar o zaman. ;)

Bu Sayfayı Paylaş