Satılık Prs Se Mark Tremonti Custom

'Elektro Gitarlar' forumunda DaggerStroke tarafından 31 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    1500 TL
    Takasa:
    kapalı
    İlk olarak satışın herhangi bir aciliyeti yoktur. Çok satasım da yok fakat başka bir gitarım var, bu aralar onu kullanıyorum. Bu stand'in üzerinde öylece duruyor. Haftada bir tozunu falan alıyorum, bakımlarını yapıyorum geri koyuyorum. Satılırsa almayı düşündüğüm amfinin maddi yükünü hafifletebilir. Satılmazsada durur, illaki çalarım...

Çiziği, vuruğu, kırığı, eziği kesinlikle yoktur. Sıfır kondisyondadır... Kore üretimidir. USA modeli ile aynı gövde kalınlığına sahip olup, SE serisi içindeki en kalın ve dolgun gövdeye sahip gitarlardan biridir. Köprüsü normal tremolo köprüler gibi gözüksede, Floyd Rose tipi yüzen köprülerde olduğu gibi ileri geri hareket edebilmektedir.

Fiyatı 1500 TL'dir.

Kırmızı PRS SE Gigbag fiyata dahildir.

İlk önceliğim elden vermektir. Ankara içi bir akşam gelin, görün, beğenirseniz alın. İlla kargo yapılmasını isteyen olur ise her şehire gayet gayet sağlam bir şekilde paketler, alıcı ödemeli olarak yurtiçi kargo şubesine teslim ederim ama kargoda oluşacak bir hasarda sorumluluk alamam.

Teşekkürler...

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG

Son düzenleme: 10 Eylül 2016
    crushhh, Berkay Aşar ve Can Temtek bunu beğendi.
  2. Günlerce bayıla bayıla çaldığım bir gitar, şiddetle tavsiye ediyorum "acaba alsam mı?" diyenlere.

DaggerStroke bunu beğendi.
  3. Gitar tertemiz şekilde yatmakta. Bu ara işler yoğun, gitar çalmaya fırsatım falan olmuyor. Gitar boş boş yatmasın, ihtiyacı olan kullansın istiyorum.

Takas düşünmüyorum ama mezarcılık seviyesine gelmediği sürece bi miktar pazarlık yapabilirim.

4. Pazarlık opsiyonunu kaldırıyorum. Fiyatı sabit 1500 TL'dir. Fiyata Kırmızı PRS SE Gigbag dahildir.

Bu Sayfayı Paylaş