Rockfabrik Effects

Biz Almanya' da yüksek lisans yaptığımız için Düsseldorf, Köln ve Dortmund' da bağlantılarımız var. Hatta firmanın kurulma fikri de Almanya' dayken ortaya çıktı. Yani Düsseldorf-Dortmund-Köln üçgeninde biryerle anlaşmak gibi bir niyetimiz, Mind Abuse' u da deneyebilirsiniz yakın gelecekte ;)

Biz Almanya' da yüksek lisans yaptığımız için Düsseldorf, Köln ve Dortmund' da bağlantılarımız var. Hatta firmanın kurulma fikri de Almanya' dayken ortaya çıktı. Yani Düsseldorf-Dortmund-Köln üçgeninde biryerle anlaşmak gibi bir niyetimiz, Mind Abuse' u da deneyebilirsiniz yakın gelecekte ;)

Öyle olursa cok cok iyi olur, buradaki müzisyen popülasyonu da yüksek. Hatta NRW diyince zaten bu ücgenin icinde kalan sehirler en canli sehirler... Ben de Heidelberg'de master yaptim, simdi Düsseldorf'ta calisiyorum. Bireysel olarak herhangi bir sürecte size katkim olabilecekse lütfen haber verin.

Videolardan takip edebildigim kadariyla:
Aqua Lung OD808-TS10 tarzinda, fakat tamamen clean'e dönebilen bir pedal. Öte yandan TS tabanli gibi compression yapiyor, bu da acikcasi booster olarak da kullanacabilecegimi düsündürdü.

Mind Abuse'u genel olarak drop tuning'lerde dinledim, bana Standard Tuning'de ve kendi gitarimdaki performansi önem arz ediyor. O sebeple onu kesinlikle denemek istiyorum.

Basligi takipteyim :)

Öyle olursa cok cok iyi olur, buradaki müzisyen popülasyonu da yüksek. Hatta NRW diyince zaten bu ücgenin icinde kalan sehirler en canli sehirler... Ben de Heidelberg'de master yaptim, simdi Düsseldorf'ta calisiyorum. Bireysel olarak herhangi bir sürecte size katkim olabilecekse lütfen haber verin.

Videolardan takip edebildigim kadariyla:
Aqua Lung OD808-TS10 tarzinda, fakat tamamen clean'e dönebilen bir pedal. Öte yandan TS tabanli gibi compression yapiyor, bu da acikcasi booster olarak da kullanacabilecegimi düsündürdü.

Mind Abuse'u genel olarak drop tuning'lerde dinledim, bana Standard Tuning'de ve kendi gitarimdaki performansi önem arz ediyor. O sebeple onu kesinlikle denemek istiyorum.

Basligi takipteyim :)

Pedallar Almanya' ya doğru yola çıktı muhtemelen önümüzdeki hafta sipariş verilebilecek. Aqua Lung tubescreamer tipi pedallardan biraz daha düşük gaine sahip olmasına rağmen çıkış sinyal seviyesi daha yüksek bir pedal. Low cut yapılmadığında TS tabanlı pedalların aksine 720 hz altı da frekanslarda gelmeye başladığından TS den daha fazla compression sağlıyor ve ortaya çıkan ton baya baya eski alnico speaker breakup tonlarını çağrıştırıyor. Amplilerin drive kanalları ile de iyi geçenen oldukça esnek bir overdrive.

Mind Abuse ise piyasada bulunan distortion pedallarının hemen hemen hepsinden daha high gain bir pedal fakat vintage modu etli mid frekansları sağladığından düşük gain seviyelerinde dahi cılızlaşmıyor ve tatlı bir overdrive halini alıyor. Modern modu daha tight low tuning ve 7 telliler için. Classic modu ise ikisinin ortası brown sound tadında denebilir.

Bölmek gibi olmasın ancak Pluton'da denediğim kadarıyla Mind Abuse harika bir pedal. Fiyatı da çok uygun açıkçası o performansa. Devamını bekliyoruz. :) @Rockfabrikeffects

Çok teşekkürler güzel yorumunuz için. Mind Abuse' u olabildiğince esnek ve geniş bir kitleye hitap etmesi için tasarladık ve çok farklı tarzlar çalan müzisyenlerden olumlu yorumlar aldık. Güzel tepkiler alması çok mutlu ediyor tabiki bizi.

Geri