Amerika'dan Geliyorum, Sipariş Alınır!

'Diğer İlanlar' forumunda wintermute tarafından 2 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar,

Florida, USA ye yaşıyorum 5 Kasım 2016 da, 10 günlüğüne Ankara'ya hareket edeceğim, her hangi bir ekipman alınacaksa, yanımda getirebilirim. İlgilenen arkadaşlar yazabilir.

İyi günler
    Cem

2. Dimarzio DP102 Manyetik istiyorum.Nasıl irtibata geçebiliriz...

3. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

895
    1,299
    9,255
    Sevgili @wintermute

Tam olarak eşeğin aklına muz kabuğu sokmuş durumdasınız :D...Ancak, ne gibi ekipmanlar getirebilirsiniz, ne kadar yeriniz olacak, ne kadar ücret talep etmeyi düşünüyorsunuz vb. sorular var aklımda? :confused:

Sevgiler ve saygılar...

Son düzenleme: 2 Eylül 2016
  4. Gargi

Gargi

16
    12
    106
    ekipman degilde supplement siparisi alirmisiniz hocam ?

5. Cem bey merhabalar,
    Ben Ahmet, Kırıkkale'de yaşıyorum lambalı ürünlerle ilgileniyorum,üretim yapıyorum bazı parçaları buralarda bulamıyorum,örneğin lambalı gitar pedal DPDT Footswitch anahtarı getirebilirmiyiz masrafımız ne olur 50 adet alırsak Ebay'da görüyorum linkini atıyorum,elektronik malzeme satılan yerlerde olabilir,bayramınız kutlu olsun,teşekkürler.
    50PCS 3PDT Foot Switch for Stompbox Pedal True Bypass ROHS Footswitch DIY DPDT

6. Alırım tabi hocam, bavula sığrıabilecğeim ya da elimde taşıyabileceğim (gitar vs) gibi herşeyi geitrebilirim.

7. WHATSSUP numaram: 001 813 9566554 buradan yazabilirsiniz (İsmim Cem Yücel)

8. Memnun oldum Cem bey elektronik malzeme satılan mağazadan alabilirsiniz,DPDT FOOTSWİTCH Gitar falan çalıyormuyuz,pedalın üzerinde çıt,çıt açıp kapayan anahtar. DSCF7443.JPG

9. Bu pedal benim üretimim,alt sağ köşedeki anahtar clean,overdrive yazısının olduğu yerde.

Bu Sayfayı Paylaş