Satılık Lp Ve Sg Gitar Parçaları

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda hackeiommi tarafından 2 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    Çeşitli
    Takasa:
    kapalı
    Dağınık ilanlarımı bir araya toplayıp kalabalık yapmamaya karar verdim.

Efendim, ilk parçamız plastik switch kapağı. Yuvası standart switchlere göre dar. 5 tl

11.jpg

LP ve SG'ler için metal Truss Rod Kapakları. Altın ve Siyah renklidirler. İstek üzerine Gümüş renk de kestirebilirim: 20 tl.

11.jpg IMG_0482.JPG

Ömürlük switchlerimiz ve jackplatelerimiz. Plastiklerden bıktıysanız, uyuyor, uymuyor sorun yaşıyorsanız, işte çözüm! Siyah, gümüş ve altın renk olmak üzere üçer seçenek. Dörder tane hazırlatmıştım ama, ilk altını Greco'ya taktım bile :D

Tipik Gibson ölçülerinde. Sorunsuz. Jackplateler 20, Switch başlıkları 15 tl.

IMG_0786.JPG

ata ve insanatomystic bunu beğendi.
  2. Hacke hırdavat 7/24 yardırmaya devam ediyor. :) Siyah jackplate i benim yeni gitara takalım mı abi :)

3. LP ölçülerinde ise al tak. Bana sormana ne hacet.

Ben asıl @forbidden_city yi bekliyordum, sen çıktın geldin işin garibi :D

4. abi o yağmacı keko gelmeden ne koparırsam kar dedim :D :D :D

EMM ve hackeiommi bunu beğendi.
  5. Ahahaha!!!

Bileydim superstrat için de parça yaptırırdım. Şimdi LP sviç başlığı da satılmaz sana :D

Kazık abidesi o yahu. Nereden bir kazıkçı gidiyor bulaşıyor. O Tokai yakacak başını :D:D

cenkcakmakci ve Onur Yahya Öner bunu beğendi.
  6. welmour

welmour

557
    1,110
    9,006
    Abi Gibson demişken Flying V'sinin de truss rod kapağı bulunur mu acep?

7. Kestirmedim valla. Orjinal LP SG ölçülerini tutturana dek canım çıktı zaten :) Ha, dışardan bulunur da, kaça mal olur hesap yapmak lazım.

8. Ya bu Hakan ve Yahya Anık biraderlerden (@EMM ) beklerdim de, @cenkcakmakci sana laflar hazırladım.
    Bir de karar verin artık, beleşçi miyim, zengin miyim :p
    Ne yapayım bu dandirik malları be, alana geçmiş olsun diyebilirim en fazla. Hackeiommi hırdavat'a saygım vardı, artık o da yok. Tebrikler.

hackeiommi bunu beğendi.
  9. İkisi de. Öyle de kötü yaptık seni böyle de.

10. EMM

EMM

737
    822
    4,556
    Hakan abi sende cakma varsa cakma sat, bu adamin gitari da cakma. Ondan sagi solu isiriyor cimri. Tatile gidiyor simdi, altin dis yaptirmis.

forbidden_city ve hackeiommi bunu beğendi.
  11. Altın diş mi? Sök sök sök :D:D

forbidden_city bunu beğendi.
  12. forbidden_city bunu beğendi.
  13. @EMM Ya altın dişi aramızdan birine çok yakıştırıyorum ama... Böyle antep fıstığı yerken gülünce ortaya çıkıyor. Kimseye göstermediği bir siyah Les Paul'u var, komple altın..

14. EMM

EMM

737
    822
    4,556
    Hmmmmm altin kolye ve bilekligi de vardir onun. Nesesine nese katarken singirdiyor.

Bu Sayfayı Paylaş