Satılık Her Türde Logaritmik Potanslar

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda hackeiommi tarafından 2 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    Çeşitli
    Takasa:
    kapalı
    Potans ilanlarını da tek başlık altında topluyorum. Hayırlı uğurlu olsun efendim.

İlk olarak, Lp, Sg ve Superstratlar için kullanabileceğiniz 500k logaritmik potans. Ölçü olarak LP esas alınmış potanslardır. Logaritmik olması sebebi ile kıstıkça drive tonunu temizler. Fiyatı 15 tl.

IMG_0548.JPG IMG_0546.JPG

Süperstratlara uygun 500k logaritmik potanslar. Bunlar strat potansı boyutunda. Yine kıstıkça drive tonunu temizler. Somunun geçtiği boyun kısmı uzun olduğu için, her gitar gövdesine rahatça oturur. Humbucker manyetikler ile rahatça kullanabilirsiniz. Fiyatı kargo uygunluğu sebebi ile 10 tl.

IMG_0919.JPG

IMG_0921.jpg

Logaritmik 250k strat potanslarımız da mevcut. Diğerleri gibi gayet netliği yüksek bir potanstır. Yine kıstıkça drive tonunu temizler. Çok fazla gaine yüklenmediyseniz rahatça clean tona geçiş yapabilirsiniz. Uygun kargodan mütevellit bu da 10 lira.

12.jpg 11.jpg

Hackeiommi Hırdavat, aktif manyetikler hariç bu alanda da her derde devanız :)

uvidinli, crushhh ve Zengin Muhendis bunu beğendi.
  2. Linear potans isterez hakan agabey. Aganın da eli tutulmaz şimdi. :D

hackeiommi bunu beğendi.
  3. Alem logaritmik arar, sen lineer diyorsun. Bütün ters adamlar da bu forumda yahu :D

CaglarS bunu beğendi.
  4. İşin standardı logaritmik evet piyasa da öyle seviyor ama ben marjinal(!) adamım naparsın abi :D
    Valla getirtirim dersen 10 tane alacağım bilgin olsun ;)

5. Bak getiririm ha :D

6. Son strat potansları @Argetlam için ayırıldı.

7. Yeni 250k Strat potanslarının siparişi verildi. Sabrediniz :)

8. Yeni 250K'lar geldi. Sökün stratlarınızdaki uyduruk potansları, kavuşun net bir tona!

9. LP potansları şu an tükenmiştir. Daha doğrusu bir adet kaldı :)

10. Dört superstrat potansı @pisdawulcu için ayrıldı.

11. An itibarı ile 500k tüm potanslar tükendi, geriye sadece 250k strat potansları kaldı. Yurtdışında hesap, kitap vergi zamanı geldiği için, yeni 500k superstrat ve LP potans siparişleri büyük ihtimal yılbaşından sonra verilecektir.

Bu Sayfayı Paylaş