Satılık Takaslık Erkan Sızarlar Yapımı 7 Telli Esp F Modeli

'Elektro Gitarlar' forumunda DeathDrain tarafından 4 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    1500
    Aynı fiyata bir kaç ay önce bu forumdan Deniz Sayman'dan satın aldım.
    Satma sebebim gitarın sap profiline alışamamamdır.
    Gövde maun üzeri birds eye maple kapak.
    Sap 3 parça maple-maun-maple şeklinde ve bolt on.
    Klavye abanoz.
    Manyetikler EMG 81-85/7
    Köprü Takeuchi TRS-7 Pro ve sabitlenmiş şekilde.
    Burgular Gotoh.
    İşçiliği çok iyi, ayakta çalarken dengesinde bir sorun yok fakat biraz ağır bir gitar.

Nakit alımda fiyatı çok çok uygun yazdım fakat takas konusunda lütfen insaflı davranın ve yüksek fiyattan verdiğiniz kore,endonezya gitarları sunmayın. 6-7 telli gitar dışında prosesör ve pedal seti de önerebilirsiniz.

Fotoğrafları yakın zamanda eklemeye çalışacağım.

2. [​IMG]

AykanKK, gzf ve CAJEMIR bunu beğendi.
  3. Hocam selamlar.

Bende DBZ Barchetta ST-FR mevcut ve 7 telli bir gitara geçmek istiyorum yeni projemden ötürü ancak maddiyattan dolayı kafa kafaya takas yapabilecek durumdayım ki ben de gitarımı aynı fiyat üzerinden satışa çıkarttım. Gitarımda stock manyetiklerini Seymour Duncan Blackouts serisiyle modifiye ettim. Eğer düşünürsen Pm' ini bekliyorum dostum.

İyi akşamlar.

4. Teşekkürler hocam fakat kafamdaki modeller arasında değil.

5. Bu gitarın başka fotoğrafı yok mu?

6. Çekebilirim tabii ki gitar odamda duruyor. Kendi fotoğraflarımı çekene kadar eski ilanın fotoğrafını yükleyiverdim.

7. IMG_20160906_155456.jpg IMG_20160906_155517.jpg IMG_20160906_155540.jpg IMG_20160906_155551.jpg IMG_20160906_155625.jpg

uvidinli ve devastator bunu beğendi.
  8. Güzel gitar, sıra dışı formunu hep beğenmişimdir, ancak 7 tel, işi bozuyor benim için...
    İyi satışlar dilerim.:)

9. Çok teşekkür ederim... :)

Bu Sayfayı Paylaş