Reaper Yeni Vst'leri Görmüyor

#1
Merhaba,
Reaper'a "enstruman ogren" youtube kanalını yöneten arkadaşların hazırladığı vst paketini tanıttım. Ancak bunların haricinde yeni bir vst'yi bu klasöre ekleyip re-scan dediğimde yeni ".dll" uzantılı dosyaları görmüyor program... Sadece ilk tanıtılan dosyalar varlığını sürdürüyor...
Sebebine dair bir fikri olan var mı arkadaşlar?
 
#4
Preferrences'ten yola çıktığımız ve Re-scan yaptığımız pencere haricinde bir yerde mi bahsettiğiniz "my files" seçeneği? Göremedim.

Teşekkürler.
 
#5
Şimdi şöyle bir karşılaştırma yaptığımda bu klasörde yer alan tüm .dll'ler yok zaten programın gördüğü... Sanki programla birlikte halihazırda gelen vst'ler ile sınırlı gibi... Birkaç ilave var klasörden o kadar.

Ben reaper'ı ve vst dosyalarını sıfırdan indirip kurmayı deneyeceğim...

Sonucu paylaşacağım. Teşekkürler.
 
#6
Ne yazık ki sorun devam ediyor. Bir yerde bir hata yaptığım ya da yapılmamış bir ayar sebebiyle bu sorun ile karşılaştığım muhakkak.

Programın gördüğü 3 vsti var ki, bunlar reaper'ın standart vsti pluginleri olsa gerek... Yani yeni bir vst instrument kullanamıyorum.

İndirdiğim diğer pluginler ilgili klasörde olmasına ve her denemede re-scan yapmama rağmen kullanmak istediğimde görünmüyorlar...

Yardımlarınızı beklemeye devam arkadaşlar...
 

Üst