Satılık Dbz Barchetta St-fr (seymour Duncak Blackouts Modifiyeli)

'Elektro Gitarlar' forumunda andecan tarafından 5 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1600 TL
    Takasa:
    açık
    Herkese merhaba,

Gitar değişikliğine gitmek istediğimden 2010 üretimi DBZ Barchetta ST-FR modeli gitarımı satıyorum. 6 senedir kullandığımdan dolayı sahnede de ister istemez aşınmalar mevcut. Sap arka tarafı boya atmasından dolayı küçük bir bakım görmüştür. Stock manyetiklerini beğenmediğimden Seymour Duncan Blackouts manyetiklerle değiştirdim ve sound' u çok daha güzel bir hal aldı. Floyd Rose la uğraşmaktan sıkıldığımdan dolayı Kadıköyde Luthier Volkan Özdemir' e köprüyü sabitleştirdim. Eğer isterseniz Luthier' e götürerek tekrar floyd rose' unu kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Fiyat konusunda ufak bir pazarlık payı mevcuttur. Piyasa da sıfır fiyatı 2 bin liranın üzerinde ancak aşınmalardan dolayı fiyatı biraz düşük tutmaya çalıştım. 7 Telli elektro gitarlar ya da jackson RR24, DK2M, Ibanez XPT700 serileri ile takas düşünebilirim. 2010 yılından sonra firma Diamond la ortak olmuş ancak üretilen aynı serilerin ağaç ve elektronik kaliteleri ciddi anlamda düştü ki bu konuda çok şanslı olduğumu düşünüyorum aldığım yıl olarak.

Özellikler gitar
    Tip elektrogitar
    Delik 25.5 "
    Dizeleri sayısı 6
    Tutturma boyun tipi Set-Neck
    Gövde formu elektrik superstrat
    Gövde Malzemesi maun
    Köprü tipi Floyd Rose Licenced
    Malzeme fingerboard Ebonized Rosewood
    Perdelerin sayısı 22
    Dolgu Kolay
    Şema manyetikler HH