El Yapımı Çoklu Gitar Standı

'Elektro Gitarlar' forumunda kadiraksoy tarafından 5 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Herkese merhabalar,

Çoklu gitar stantlarının gereksiz pahalı olduğunu düşündüğümüzden "Ne olacak ya elimize mi yapışır?" deyip 6'lı stant yaptık. Maliyeti 14,5 TL :) (11 TL yağlı boya ve fırça, 3.5 TL sünger)

Benzerini yapmak isteyen olursa örnek olması açısından bu başlığı açmak istedim. Düşüncelerinizi paylaşırsanız da memnun olurum :)

Herkese iyi forumlar... IMG-20160905-WA0002.jpg IMG-20160905-WA0000.jpg

2. valla süper.. sap yuvalarının iki yanına birer kanca vida ile lastik saç tokasından da kilit koysanız emniyeti de garantilersiniz.. elinize sağlık

insanatomystic bunu beğendi.
  3. Çok teşekkür hocam, emniyet hiç aklıma gelmemişti, derhal uyguluyorum çok mantıklı :)

dingdongdaddy bunu beğendi.
  4. :)

yuvalar çok derin olmadığı için demiştim.. zaten gitar söz konusu olunca ekstra emniyetten zarar gelmez.. yapım aşamalarını fotoğrafladıysanız bir tutorial da güzel olurdu acemi yapımcılara..
    elinize sağlık tekrar..

5. Haklısınız hocam :) Yaparken alelade fotoğraf çekmiştik, tekrar bakayım ise yarayacak gibiyse paylaşım yaparım tabi ki :) Tekrar teşekkür ederim :)

6. Elinize sağlık güzel olmuş. Stand ayaklarının şekli zaten böyle miydi yoksa sen mi güzel kavis verdin? Bayağı stabil duruyor..

7. Bebek yatağından bozma gibi ? Tutturabildim mi acaba ? :D

8. Teşekkür ederim hocam, kavisi ben verdim, bildiğimiz ağaçtı :) Sağlamlıkta da sıkıntı yok gibi :)

Hayal gücü güzel ama malesef :) Parça parça ağaçları kesip birleştirdik.

mapofheart bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş