Satılık Hamer Centaura Usa Superstrat

'Elektro Gitarlar' forumunda hamerusa tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  1600 TL
  Takasa:
  kapalı
  Amerikan yapımı 1990 model bir gitarın günümüzün seri üretimleriyle neden kıyas kabul etmeyeceğini merak edenlerin beğenisine sunuyorum.

  Hamer Centaura: HSS manyetik dizilimi (DiMarzio), Schaller Floyd, reverse headstock, 24 frets, rosewood fretboard, offset mop dot inlays.

  Rengi katalogda red sparkle/cherry metalflake olarak geçmektedir. Tüm parçaları orijinaldir. Son bakımı Luthier Volkan Özdemir tarafından yapılmıştır.

  Fiyat 1600 TL. Gitarın yaşına bağlı olarak tabii ki kozmetik sorunları mevcuttur ama bu fiyata eşdeğer bir gitar bulmanız da söz konusu değildir. İsteyen arkadaşlar gitarı Kadıköy'de deneyebilir, isteyenlere ayrıntılı fotoğraflar gönderilir. Hamer Fan Club Message Center adresinden merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz.
   

  Ekli dosyalar:

  • hamer0.jpg
   hamer0.jpg
   Dosya Boyutu:
   126.9 KB
   Gösterim:
   169
  uvidinli, dogugndzz ve pisdawulcu bunu beğendi.
 2. Hayırlı satışlar dilerim.:)
  Bende Kore Daytona'sı var.
  Köprüsünü(vintage 2 pivot floating tremolo) roller saddle'ı ve daha kaliteli tremolo bloklu olanıyla değiştirdim.
  String tree'lerini de yine roller olanlarıyla yeniledim.
  CS boyadım.
  Enteresan yanı 4 parça alder gövdeli bir modeldi, ve bir tarafından vurduğunuzda tüm gövde titriyordu... Bu yüzden üzerinde bu kadar uğraştım.
  Stok manyetikleri şaşırtıcı derecede iyiydi, hatta Lace sensor seti taktım, daha iyi tonalite elde edemediğim için çıkartmak zorunda kaldım.
  Elimden -çeşitli dönemlere ait- üç adet Fender Deluxe geçti. 2013 de aldığım maple klavyeli olanının tadını sadece bunda bulabildim, inanın bana...:)
  Şimdiii... Kore'si böyleyse, USA olanı ne olur merak ediyorum? :rolleyes:
  Takasa açarsanız DRRI önerebilirim.:)
   

Bu Sayfayı Paylaş