1500 ₺ Ye Kadar Lambalı Amfi Önerisi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Erdem Kumlu tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. 1500 ₺ ye alınabilecek ikinci el veya sıfır taşıması kolay bir lambalı amfi arıyorum. Elimde fender strat var. Amfim roland cube 40gx ama artık zevk alamıyorum kendisinden :) blues türünü kaldırabilecek bir amfi her şeyi çözer diye düşünüyorum. Üzerinde efekt , gain vs olmasına gerek yok. Pedallarla da o işi çözerim. Teşekkürler...

2. Biraz daha butceyi zorlarsaniz Blues Jr verebilirim.

3. Blues jr düşündüm ama taşıma işi çok sıkıntı. Daha hafif ve küçük şeyler arıyorum.

4. h&k tubemeister 18. tam istediğiniz tarzda amfi; blues ve classic rock dışında hiç bir halta yaramaz, pedalla barışık bir amfi.

mtsv, Erdem Kumlu ve Ertürk Yakut bunu beğendi.
  5. Bir bakarım

6. Taşıma diyorsan, hafif bir kafa amfi alman gerek. Kombo hoparlör ile her halükarda ağır olacaktır. H&K'ın yanında Egnater Tweaker da var ama bulması çok zor.

Erdem Kumlu ve spitz bunu beğendi.
  7. h&k'de DI çıkışı da var bu arada (red box).

hackeiommi bunu beğendi.
  8. Erdem Kumlu bunu beğendi.
  9. altı buçuktan yeddi :)

Erdem Kumlu bunu beğendi.
  10. @CAJEMIR üstaddaki Champion 600'ü 2-3 ay önce ben alacaktım, denemiştim de birkaç kez Champion 600 model amfiyi, çokta niyetlendim, çok işinizi görecek bir amfi, ben elime beklediğimden fazla para geçince Blues Jr aldım, gerçekten deyim yerindeyse eşek ölüsü gibi, evde de çok bağırıyor meret, bu Champion 600 her türlü çok başarılı bir alet.

CAJEMIR bunu beğendi.
  11. roland amfinizin değeri nedir. ilginç bir teklifde bulunabilirim.

12. Mesela amfinizi verin ve 1500 tl yi karşılığında blackstar 5 htr head ve içinde 2 adet 12 inç celestion vintage 30 speeker bulunan blackstar s1 kabin vereyim. kabin sıfırdır ve do re müzik mağazası fiyatı 2300 tl dir.

Erdem Kumlu bunu beğendi.
  13. Roland cube 40gx. 1200 lira falan olması lazım sıfırı ancak kafa kabin istemiyorum. Yine de teşekkürler :)

14. srv975

srv975

467
    159
    506
    Bütçeyi zorlamalısın ve Blues Junior veya Peavey Classic almalısın :)
    Bu bütçeyle bende araştırdım olmuyor.
    Size tavsiye edilen amfilerin hepsi uzak doğu sayılır.
    Amfi pedal veya gitar gibi değildir. Hemen elden çıkmıyor.
    Satmak istediğinizde denenmesi problemli bir ürün.
    Bu bütçe ile alacağın amfinin satılması da çok zordur.
    Klasik bir lambalı amfi alıp, setupınızı yeni amfi ve gitarınızı referans alarak kurun.

15. dostum istersen ingiliz malı içinde hh ingiliz hoparlör olan laney vc30 112 lambalı amfi var.bir kuruşda indirimsiz.gel ve sesini dinle

16. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    İbanez tsa 5 var lambalı amfi. İlan açmadım isterseniz gorusebiliriz

17. Aslında önemli olan bütçe değil ağırlık.. 16 yaşında olmamla beraber amfinin 18 kg olması ve sürekli konserler işimi çok zorlaştırıyor. @CAJEMIRR abimizin Champion 600 ünü çok beğendim. Elimdeki amfiyi elden çıkarırsam alırım büyük ihtimalle

CAJEMIR bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş