DOD Pedalları

Arkadaşlar bu DOD pedallarını burdan konuşalım bu pedallara sahip olan arkadaşlar veya almayı düşünen arkadaşlar burdan konuşabiliriz.

Benim DOD fx50-b pedalım var bu bir overdriveplus çok güzel bir alet hastasyım kendisinin bayaa bi emektar 10 yıllık alet benimki usa üretimi merak ediyorum yenileridemi usa yoksa bunlardamı çin olmaya başladı?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kötü bir deneyim olmuş sanırıım :) ama pedalları yani en azından bendeki pedalı hiç bir overdrive a deişmem :)

DOD FX-70C (Corrosion) distortion pedalını kullandım. USA yapımıydı. Metal çalan, sert tonlar isteyen bir insan olurda görürse bu pedalı alsın derim(Tabi görebilirse :))

İlk gitar aldığımda yanında dod fx86 distortion pedalı vermişlerdi. Ben de sevindim pedal sahibi oldum diye :D Aslında hiç bana uymayan bir pedalmış. Heavy metali aşan bir alet. Pek kullanamadım, satması da çok zor oldu. Geçen sene 35 milyona zor vermiştim. Alan çocuk gitara yeni başlıyordu...

amca demiş ki:
İlk gitar aldığımda yanında dod fx86 distortion pedalı vermişlerdi. Ben de sevindim pedal sahibi oldum diye :D Aslında hiç bana uymayan bir pedalmış. Heavy metali aşan bir alet. Pek kullanamadım, satması da çok zor oldu. Geçen sene 35 milyona zor vermiştim. Alan çocuk gitara yeni başlıyordu...
abi yazık etmişsin alete :D onu arayan ve bulamayan çok kişi var.35ytl ye ben bile alırdım.tonunu herkes beğenmez.çok çamurlu,puslu bişi ama beğenenlerde ondan başka pedal kullanmaz :D

onun dışında dod pedallar gayet hoştur özellikle YJM :D

amca demiş ki:

DOD FX86 DEATH METAL

Uzerinde gain ayarı yoktu 3 band eq ve de volume vardı, hatta potlarının ustunde bas mid falan degil de pain main yazıyordu.... :D

o alete ne taksan RRÖÖÖAAAAARGGHH gibisinden bi ton veriyor... 35 milyona bedavaya gitmiş ama kanaatimce :\

Geri