Alınık Elektro Gitar...

'Elektro Gitarlar' forumunda Theelephantman tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Merhaba,
    Biri giriş seviyesi biri ise üst seviye olmak üzere iki adet gitar alma düşüncesindeyim. Rock müzik ve türevlerine uygun karakterli gitarlar olması tercih sebebim. Fiyat olarak bir kısıtlama koymak istemesem de öncelikle gitarın 0 fiyatına göre oldukça uygun olan gitarlar ve temiz gitarlar tercihim. Lütfen tekliflerinizi ilanın altında belirtiniz.
    İyi günler dilerim..

2. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,294
    9,255
  3. KMLCN

KMLCN

7
    3
    56
    ayrıca giriş seviyesi olarak bir arkadaşımın sattığı İbanez grg170dx var uygun bir fiyata satıyor. ilgilenirsen iletişim sağlayabilirim...

4. ilgilenirseniz elimde fernandes native x 2005 var h-s dizilim japon üretimi

5. Sahibinden de 333304582 nolu ilana bakabilirsiniz.
    Amerikan fender deluxe stratocaster
    Esen kalın (;

6. :)
    Teklif çok ama cevap yok. Merak ettim. Teklifler ilan altı, cevaplar özel mesaj mı?

uvidinli bunu beğendi.
  7. Ben de teklif vereyim bakalım.

Ibanez SV5470F ve G&L Legacy HB2 var bende. Güzel bir nakit alacaksam satabilirim.

8. Sx SST62 var hocam. Burgular Kluson deluxe. Düşünürseniz satabilirim.

9. Arkadaşlar öncelikle ilginize teşekkür ederim. Hem ilan altı olarak hem de özel mesaj olarak bir çok teklif geldi ve özelden herkese cevap vermeye çalıştım, cevap veremediklerim olmuştur illa ki kusura bakılmasın. Henüz aklıma tam manasıyla yatan bir gitar olmadığından ilanım aktiftir. Saygılar..

10. ErtArt

ErtArt

2
    2
    6
  11. İyi günler dilerim...:)
    Profilimden ilanlarıma bakabilirsiniz.
    Ayrıca, ilanı olmayan bir Jackson DK2 Japon da var (Charvelle C.S. (Abigail Ybarra) set olarak modlu ve C.S. boyalı).
    İlginizi çekerse, rakamlarda yardımcı olurum.;)

12. İbanez mtm2 düşünürsen. Sahibinden ilan numarası : 340506798

13. Hadi adettendir, ben de yazayım :D
    Elimde Yamaha Pac 611 HFM bulunmakta. Bayram Özel 15 Eylül öğlen 12.00'a kadar 1500 TL.

14. uvidinli bunu beğendi.