Ayna

'Müzik - Genel' forumunda LiaR tarafından 2 Mart 2004 tarihinde açılan konu

 1. Yaa Arkadaşlar Ayna'ya ne oldu yaa bir bilginiz varmı?
   
 2. ne olduysa iyi oldu..
   
 3. retinası yanık ve her şarkının sonunda şiir okumaya yemin etmiş iki arkadaş..
  söndü işte
   
 4. arakadaşlar pentagramın forumunda birisi eleştiri yapmurna tutmuştu ve ortam baya gerilmişti şimdide burda o durma gelmeyelim lütfen burada sadece ayna grubunun iyi yönlerini tartışalım.
   
 5. hem başlık yanlış yerde benim açımdan... ayna popüler müzik gurubu.... yani genel e tanışabilir bu başlık....
   
 6. hayır gekisnlikle ayna popüler müzik değil ayna türkiyenin en iyi rock grublarından biri belki biraz popülerdir ama onlarda bir rock grubudur örenek şebnem ferahta rock yapar ama oda çok popülerdir onudamı popüler müzik olarak görücez.
   
 7. liar ben ayna yı pop grubu gibi görüyorum.. kral tv nin incisiydi bir zamanlar... albümleri çıksın yine aynı olucaklar.... bilmiyorum çok fazla eleştirmek bana düşmez.... çünkü albümlerini hiç dinlemedim almam da tv de gördüklerim yeter artar.... her eline gitarı alan rock müzik yapar oldu.... öyle kolay değil....
   
 8. ayna hakkında yorum yapmam.
  ama erhan güleryüz'ün ayna kimliğinden çok farklı bir insan olduğuna inanırım.
   
 9. Bi kaç tane şarkısı var sevdiğim.. Slow.. Onun dışında pek yorum yapamıycam...
   
 10. yapma yaa teomanda şebnem ferahta kral tvinin incisi yalanmı ve ben albümlerini dinliyorum ve beyeniyorum dinlersen bana hak vericeksin. tamam arkadaşlar bu konuyu kapatalım o zaman
   
 11. Sürekli dinlediklerimin aralarinda olmasalarda dinlerim aradabi. Maalesef yoklar artik.
   
 12. Gurbette yorgun düştüm be Ceylan Hasret tükketti bittim be Ceylan.
  Bu aynayı mı soruyorsun ?
  Onlar kaset çıkartıcaklarmış. Bi kaç ay sonra arkadaşımın abisi tanıyormuş onlardan birini hangisiydi unuttum.
  Biraz daha sabret!
   
 13. erhan güleryüz'ün yeni solo albümü çıktı..
  ilgilenene..
   
 14. tamamıyle ticari kaygıları olan rock müzikle ilgisi olmayan populer pop grubu.benayevsen in dediği gibi taşınabilir vede taşınmalıdır.
   
 15. arkadaşım bana o zaman bu grubun pop yaptığını söyle bende kabul edeyim varsa bilen çıksın abi yaa rock yapıyorlar bunlar hiç dinlemiyorsunuz galiba şebnem ferah ta o zaman pop teomanda pop dumanda pop neden bir sanatcı tv ye hiçmi çıkmıcak
   
 16. taktın şebnem ferah la teoman a. ne ilgisi var!
   
 17. Ayna ve Rock?

  ilginç.. :D
   
 18. Pop veya rock, ne farkeder? Laço Tayfa sanki rock mu yapıyor? Ama buraya açtık zira bu bölümde genellikle gruplar tartışılıyor, Genel Müzik forumunda ise adı üzerinde genel müzik tartışmaları. Aslında bu bölümlerin isimlerinin değiştirilmesini teklif edeceğim. Müziği türlere ayırmaya çalışmak saçma bence. Sanki pop yapmak için ayrı grup lisansı, rock yapmak için ayrı grup lisansı almak gerekiyormuş gibi. Oldu olacak bir de Beden Terbiyesi'ne bağlasınlar şu işi de federasyonlaşalım filan.

  Ayna'nın müziği sizi sarıyor mu sarmıyor mu ondan bahsedin, bırakın "rock yapıyor yok pop yapıyor"u.
   
 19. o zaman "turk rock" başlığı neden var.... "Bu bölümde Türkiyedeki Rock Grupları ile ilgili tartışmalara katılabilirsiniz" ben yanlış mı algılıyorum........
   
 20. Zaten teklif etmekten bahsederken onu kastediyordum, az evvel de yönetime o teklifi götürdüm. Bu forumun kapsadığı alan Rock'u aştı, Türkiye'de yapılan profesyonel müziğin tamamını içine alır oldu, bir yeni düzenleme gerekiyor. Mesela Özlem Tekin son albümünde tekno bir müzik yaptı diye burada tartışılmayacak mı? Bir sanatçı bir albümünde rock tarzı yaparken ikinci albümünde dans müziği yapmayı deneyemez mi? gibi sorulara yoksa cevap veremeyiz.

  Bu arada eleştirimi lütfen kişisel almayın, forumun eski formatı da biraz bu yanlış yorumlamalara sebep olmakta, düzeltilip kapsamı genişletilebilir diye düşünüyorum. Çözüm her ne ise gereken yapılacaktır.

  Sevgiler.
   

Bu Sayfayı Paylaş